anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana charakteru forum Allegro Gadane ???

Ziolko39
#21 Demiurg#

Wydaje mi się,że zaczął się zmieniać charakter AG na "uprzejmie, acz ze wstrętem donoszę".
Coraz więcej forumowiczów pisze o "nieprawidłowych miniaturkach", "złych tytułach ofert",
'niewłaściwych opisach", 'prawdopodobnych podróbkach" itp.
Zauważyłem, że najczęściej takie wpisy pochodzą od osób, które sprzedają taki sam lub podobny
asortyment. Czyżby to były próby wyeliminowania konkurencji ?
Przecież pod koniec opisu każdej aukcji jest specjalny przycisk "Zgłoś naruszenie zasad"
Tam powinny być zgłaszane takie rzeczy. Wg. mnie forum AG nie służy do "gryzienia
konkurencji po kostkach" Moderatorzy powinni takie wpisy usuwać.
Może sie wypowiecie w tym temacie, tylko rzeczowo i konstruktywnie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 dzięki za Twoją opinię, ale jeśli dostajemy zgłoszenia o jakichkolowiek nieprawidłowościach musimy je sprawdzać. Nie analizujemy od kogo pochodzi zgłoszenie, bo to nie my sprawdzamy naruszenia na Allegro i nie taka jest nasza rola jako moderatorów tutaj. Wszystkie informacje, którymi się z nami tutaj dzielicie, przekazujemy do zespołu odpowiedzialnego za weryfikacje i to on działa w takich przypadkach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Ja zdaję sobie z tego sprawę. Ale to forum ma służyć pomocą kupującym i sprzedającym w razie problemów. Pisanie 'donosów' na konkurecję raczej nie mieści się w kategoriach "pomocy", chyba że w pozbywaniu sie innych sprzedających. Tak jak napisałem przycisk "Zgłoś naruszenie zasad" powinien do tego służyć. No ale to moja prywatna i subiektywna opinia.

oznacz moderatorów