anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana czasu wysyłki

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Od 10 września mam urlop. Na aukcjach jest informacja o tym , chcę jednak również zmienić czas wysyłki i tu dzieje się coś dziwnego. Ustawiam czas wysyłki 14 dni a na aukcji w informacji dla kupującego pojawia się czas dostawy 39 dni. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@Titanum2017  Pisz przez kontakt do Allegro, tutaj nikt nie ma wglądu w ich tajemnicze algorytmy...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Titanum2017 wychodzi na to ,zTitanum2017 system bierze pod uwagę długość urlopu + czas doręczenia + 14 dni, może w końcu coś ruszylo z urlopami . Zostaw jakjest i wypocztwaj spokojnie , zmienisz ja wrócisz smile

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Titanum2017 Wszedłem na Twoją jedyną promowaną ofertę i widzę 21 dni, a nie 39.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Tak, bo już zmieniłam czas wysyłki na 2 dni. Jest chyba tak jak pisze mdrogeria, ze system łączy czas urlopu i czas wysyłki :))

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Titanum2017 No raczej, bo 3 sierpnia allegro rozesłało mejla o m.in. następującej treści:

"Od 10 sierpnia na stronie oferty, zamiast czasu wysyłki, pokażemy czas najszybszej dostawy.
Do tej pory kupujący widzieli czas wysyłki, czyli informację o tym, w ile dni roboczych wysyłasz paczki. Teraz dowiedzą się, kiedy otrzymają swoje zamówienia. Data dostawy będzie uwzględniać czas przewozu paczki przez firmę logistyczną oraz inne czynniki, takie jak na przykład Twój urlop. Twoi klienci nie będą musieli przeliczać dni roboczych na kalendarzowe."

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów