anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana danych na koncie firmowym

Client:73027237
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam oto takie pytanie. Zamykam moją jednoosobową działalność, w jej miejsce zostaje otwarta nowa spółka z o. o., w sumie spółka już funkcjonuje. Chciałbym zmienić dane na koncie allegro nad którym pracowałem wiele lat i stworzyłem sieć klientów itd. Od miesiąca próbuję żeby zmienić dane lecz cały czas nie mogę tego wykonać. Historia zaczyna się tak. Zapytałem allegro czy owa zmiana jest możliwa, dostałem odpowiedź twierdzącą. Napisałem umowę sprzedaży, która poświadczyłem notarialnie. Podpisałem oświadczenie. Allegro nie przyjęło tej umowy sprzedaży ponieważ zawiera ona tylko konto allegro. Wtedy udałem do doradcy prawnego, przeczytaliśmy wspólnie kiedy można zmienić dane. Wtedy zrobiliśmy aneks umowy, który zawierał część zorganizowaną przedsiębiorstwa, czyli stanowisko komputerowe zintegrowane z kontem allegro. Wysłałem ponownie umowę sprzedaży oraz aneks do umowy i tym razem otrzymałem negatywną odpowiedź.  Oczywiście, odpowiedziałem na e-mail. Zapytałem co według allegro jest częścią przedsiębiorstwa oraz z prośbą aby pomóc mi rozwiązać sytuację. Niestety na to nie dostałem do dzisiaj odpowiedzi. Mija 3 dzień. Wiem, że nie jest to długi czas oczekiwania lecz poprzednio otrzymywałem bardzo szybko odpowiedzi.

   Moje główne pytanie, czy ktoś zmieniał dane i może mi pomóc? Jak napisać poprawnie umowę sprzedaży/zbycia/darowizny części przedsiębiorstwa, czy może łatwiej jest wejść aportem. 

Z góry dziękuje za odpowiedzi. 

 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:73027237 Podaj mi proszę numer Twojego zgłoszenia w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:73027237
#8 Zapaleniec#

Nr zgłoszenia to "30873023" Proszę bardzo

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:73027237 Dziękuję, Twoja sprawa wciąż czeka na odpowiedź, ale poczekaj proszę cierpliwie. Na pewno otrzymasz od nas wiadomość zwrotną, ale może to jeszcze chwilę potrwać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:73027237
#8 Zapaleniec#

Pani Olu, czy mogłaby Pani interweniować w mojej sprawie, ponieważ do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi, nie będę ukrywał ze zależy mi na szybkiej zmianie, ponieważ chcę zamknąć jednoosobową. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:73027237 Jasne, chętnie pomogę, ale na koncie, z którego tutaj piszesz nie widzę wniosku o zmianę danych. Jeśli wysłałeś już do nas zgłoszenie w tej sprawie, podaj mi proszę jego numer. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:73027237
#8 Zapaleniec#

Nr sprawy "30873023" 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:73027237 Dziękuję i bardzo mi przykro, ale nie uda mi się tutaj przyspieszyć, bo Twoja sprawa jest jeszcze konsultowana. Na pewno otrzymasz od nas odpowiedź, ale musisz jeszcze poczekać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:73027237
#8 Zapaleniec#

Powielam moje pytanie, czy ktokolwiek zmieniał dane i mu się udało wykonać to poprawnie. 

oznacz moderatorów