anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana danych " o sprzedającym"

VALVOTEC_PL
#7 Wielbiciel#

Czy jest możliwa zmiana danych " o sprzedającym" w starszych już wystawionych aukcjach. Gdy zmieniłem dane w polu  o sprzedającym nie zmieniły się dane w starszych aukcjach. Czy muszę wystawić wszystko od nowa? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Na wystawienie masz 90dni później już się nie da, edytować możesz tylko raz.

oznacz moderatorów

VALVOTEC_PL
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o dane umieszczone w "o sprzedającym" zmieniłem dane kontaktowe ale nie pojawiły się od razu we wszystkich aukcjach, ale gdy odpisuję sprawdziłem jeszcze raz i chyba się zaktualizowało we wszystkich,... chyba za szybko chciałem żeby się zadziało. Wydaje mi się że mój problem się rozwiązał, ale bardzo dziękuję za zainteresowanie moją sprawą i za chęć pomocy. Pozdrawiam

VALVOTEC_PL_0-1682016585055.png

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@VALVOTEC_PL a o jakich danych piszesz ??? ona się automatycznie zmieniają w ofertach ale tam są dwa moduły Dane firmy i kontakt oraz o godziny Informacje o sprzedającym itd.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

VALVOTEC_PL
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o dane umieszczone w "o sprzedającym" zmieniłem dane kontaktowe ale nie pojawiły się od razu we wszystkich aukcjach, ale gdy odpisuję sprawdziłem jeszcze raz i chyba się zaktualizowało we wszystkich,... chyba za szybko chciałem żeby się zadziało. Wydaje mi się że mój problem się rozwiązał, ale bardzo dziękuję za zainteresowanie moją sprawą i za chęć pomocy. Pozdrawiam😊

oznacz moderatorów