anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana Statusu Zamówienia

pinsplash
#21 Demiurg#

Sugeruję aby po wprowadzeniu numeru przesyłki, z automatu status zamówienia zmieniał się na "wysłana" (Do All )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@pinsplash 

Może nie na wysłana, ale "DO WYSŁANIA".

A co będzie jak idąc z paczką na pocztę czy paczkomatu wpadniesz pod samochód i nie wyślesz?

Aaaa i żeby nie było, że Ci źle życzę 😛

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@pogotowie-itDzieki 😎

Moze powinien rozpoznawać po numerze przewoźnika?🤔 Bo np przy PP numer nadania = wysyłka.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@pinsplash 

Ale to dotyczy tylko PP i w sumie niekoniecznie.

  • druczek na paczkę PP mogę wypełnić w domu i go wklepać , a nadać na drugi dzień lub kiedyś tam
  • numer listu przewozowego mogę wygenerować w nocy. A co jak kurier nie odbierze ode mnie przesyłki? Muszę iść do punktu
  • paczkomat - OK -  wysyła nr od razu, ale jest dodatkowy e-mail, jak fizycznie włożę przesyłkę do paczkomatu.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash no niekoniecznie .Kiedyś takm ,,,, dawno już,,,, miałem przypadek z PP . Przesyłki przygotowane plik puszczony zawiezione , zatwierdzone .Na drugi dzień wchodzę do sklepu rano STOI PACZKA sporrych gabarytów . O!!!! co to ??? Sprawdzam po nr. w śledzeniu ,, w drodze ,, Dzwonię do dziewczyn PP , nie sprawdziły tylko zatwierdziły plik .Pozostał tylko telefon do klientki , skończyło się kupą śmiechu . 😁

oznacz moderatorów

ozyrys90
#9 Pomysłodawca#

Takie coś możesz włączyć w ustawieniach zamówień, jeśli masz wykupiony abonament na Allegro:

ozyrys90_1-1579353535706.png

 

ozyrys90_0-1579353481376.png

 

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A ja bym prosiła o opcję "gotowe do odbioru osobistego" , Przy sporej ilości odbiorów osobistych, pisanie "zaproszenia" do każdego z osobna, to czysta strata czasu.

Zamiast  nowe, w realizacji,  lepiej dac "gotowe do odbioru w wybranym punkcie"

oznacz moderatorów

sahibek
#8 Zapaleniec#

hej , nie może być wysłana ponieważ będzie jeszcze u sprzedającego status co najwyżej powinien się zmienić na do wysłania, a co jak z jakiegoś powodu nie dotrzesz do paczkomatu a status pójdzie że wysłana ????

oznacz moderatorów