anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana użytkownika

piniek22
#7 Wielbiciel#

Witam. Chciałbym zmienić tylko imię oraz nazwisko użytkownika konta allegro a resztę danych pozostawić bez zmian. Obecnie wykonałem przelew na kwotę 1.01 zł w celu weryfikacji konta - ponieważ mam z jednej sprzedaży kilkadziesiąt złotych do odbioru, ale jest jeszcze pytanie o weryfikację użytkownika. Jest nim moja matka, ponieważ od samego początku razem obsługiwaliśmy to konto a chciałbym to zmienić tzn wprowadzić moje imię i nazwisko i to zapisać. Jak to zrobi ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piniek22 Cześć 🙂 Jeśli właścicielem konta jest Twoja mama, to tylko na jej dane można wypłacić środki z Allegro Finanse. Jeśli Twoja mama nie posiada konta w banku, możecie skorzystać z możliwości wypłaty pieniędzy przekazem pocztowym (tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję). 

Zmiana imienia i nazwiska na koncie zwykłym jest możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach: 

  • błędnie je wpiszesz podczas rejestracji konta
  • zmienisz stan cywilny
  • prawnie zmienisz imię lub nazwisko
  • przekażesz konto współmałżonkowi.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

piniek22
#7 Wielbiciel#

Czyli nie można zmienić imienia i nazwiska w sytuacji, gdyby moja mama chciała przekazać mi konto ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piniek22 Przykro mi, nie ma takiej możliwości 😞 Konto należy do Twojej mamy. Możesz założyć nowe konto na swoje dane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów