anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany dotyczące zdjęć na Allegro, usunięcie zdjęć

SuperDreads
#7 Wielbiciel#

Witam. Allegro usunęło część zdjęć z moich ofert. Z tego co czytałam w mailu na zdjęciach ma być białe tło i sam produkt, bez tekstów, loga, itp. sprzedaje włosy doczepiane, muszę pokazać na zdjęciach produkt na modelce, zdjęcia z modelkami zostały usunięte, jak zatem mam sprzedawać produkt który musi być pokazany na modelkach, skoro takie zdjęcia są niedozwolone? To absurd. Czyli rozumiem że wszystkie moje aukcje zostaną usunięte, ponieważ zdjęcia na modelkach nie mają białego tła ? 90procent sprzedających nie ma białego tła na zdjęciach, tym samym allegro by upadło gdyby postąpilo według tych absurdalnych nowych zasad, ponieważ musiało by wyrzucić większość zdjęć z aukcji. To niedorzeczne. Chyba że ja coś źle rozumiem. Proszę o wyjaśnienie sprawy bo według mnie, jest to cios poniżej pasa dla sprzedających którzy muszą pokazać produkt na człowieku czy innym tle, lub wraz z instrukcją użycia. Będę wdzięczna za info, pozdrawiam 😀🍀

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SuperDreads miniaturka czyli pierwsze zdjęcie MA MIEĆ ! białe tło , pozostałe wedle uznania . Widzę , że jeszcze sporo Twoich ofert kwalifikuje się do usunięcia 

oznacz moderatorów

SuperDreads
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Dopytam jeszcze, czy na miniaturce obok zdjęcia na białym tle może być zdjęcie modelki ? Teraz mam miniaturkę podzieloną na 2 części, na 1 produkt, na 2 modelka. I jeszcze jedno pytanie, czy na białym tle musi być sam produkt i tylko on, czy może być jakaś dekoracja np kwiat, muszla itp? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SuperDreads miniaturka ma dotyczyć tylko i wyłącznie oferowanego produktu , aranżacje są możliwe tylko w wybranych kategoriach 

tu Masz zasady -https://help.allegro.com/sell/pl/a/czym-sa-miniaturki-i-jak-je-stosowac-zgodnie-z-naszymi-zasadami-D... 

oznacz moderatorów

SuperDreads
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację, ale nadal jest dla mnie niejasne, czy produkt na modelce jest dozwolony na miniaturce? Bo jak by nie było jest to produkt, ale pokazany w użyciu. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

SuperDreads
#7 Wielbiciel#

Ok teraz wszystko jasne 🙂 Ślicznie dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@SuperDreads Możesz dołożyć mini dekorację > tylko licz się z tym, że znajdzie się jakiś "yntelegentny" kupujący, który zażyczy sobie dosłania przedmiotu razem z dekoracją >" bo jest na zdjęciu" > były tu już takie wpisy > potem dyskusja, tłumaczenia > po co Ci to?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to proste, allegro juma Twoje zdjęcia gdy umieszczasz je na portalu (przekazujesz je serwisowi)

zdjęcia modelek mogą powodować powstanie dodatkowych roszczeń niezwiązanych z w/w licencją

oznacz moderatorów

SuperDreads
#7 Wielbiciel#

Ja to rozumiem, tylko jak sprzedać produkt nie pokazując go w użyciu... O ile w przypadku np elektroniki da się to ogarnąć, to w przypadku włosów, tresek, peruek, dredów itp, klientka chce widzieć jak wygląda to na głowie, i tego nie da się obejść. Sam produkt w postaci treski do włosów nic klientce nie mówi, dopiero po pokazaniu takiej treski na głowie modelki klientka ma wgląd jak będzie w tym wyglądać. A wiadomo że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i modelka na miniaturce dla mnie to standard. W takim wypadku jest to dla mnie ogromne utrudnienie i spadek sprzedaży, spore straty, i mnóstwo pracy i czasu by to poprawić 😞

oznacz moderatorów