anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znowu nie przychodzą emaile o wplacie od kupujacego

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Przychodzi email o zakupie, drugi o wybraniu formy płatności ale trzeciego (o samej wplacie) juz nie ma ...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

no , cuś znowu ..... ALE !!!  najważniejsze przyszło ,,Już czas! Ureguluj rachunek na Allegro,,

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@czerwonybonzaj za to mnie przychodzą, ale saldo się nie aktualizuje, nie przychodzą mi także od rana emaile o tym że ktoś coś kupił i wybrał sposób zapłaty.

@mdrogeria 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj skonsultowaliśmy ten problem z działem technicznym i otrzymaliśmy potwierdzenie, że e-maile o wpłacie zostały wysłane. Kilka przykładowych godzin otrzymania wiadomości 1 lipiec 2022  to 10:33, 8:40, 12:56, 13:14, 13:21, dlatego nie możemy potwierdzić błędu. Czy sprawdzałeś folder spam? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika 🌸Witaj w sobotni poranek , akualnie jest ok . ale wczoraj powiadomienia o płatnośći wchodziły , ale z ok 15 minutowym opóźnieniem , a działo się tak gdzieś pomiędzy 13:00 a 14:00. Osobiście nie traktuję tego jako utrudnienie , ale innym użytkownikom może przesz kadzać .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Witaj @mdrogeria🌼 Dziękuję za informację, sprawdziłam, że faktycznie wczoraj występowały problemy z otrzymywaniem powiadomień u niektórych sprzedających, ale teraz wszystko powinno już działać. 
Mogło to spowodować opóźnienia w otrzymywaniu e-maili o wpłacie 🙂
Miłej soboty! 🌞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów