anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zrezygnowałem z Allegro jako sprzedający. Wycofałem towar. Rezygnuję z opłat abonamentu od 0101.22 r

Fagonio
#7 Wielbiciel#

Gdzie mogę zgłosić rezygnację z Allegro jako sprzedający i prośbę o nie naliczanie abonamentu?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Fagonio Nie musisz całkowicie rezygnować z Allegro. Utrzymanie konta nic nie kosztuje. Wystarczy, że wyłączysz abonament; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/jak-wylaczyc-abonament... Jeśli masz z tym problem, napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ostatnio mój znajomy z Białegostoku (wysyła 1500 paczek dziennie) mówi do mnie "mam wrażenie że pracuję tylko na podatki, pensje pracowników (20 osób), magazyny, i prowizje allegro". Też będzie zamykał sprzedaż na allegro a zostawia tylko sklep stacjonarny i 3 osoby. Po co przewalać wagonami jak to samo możne zostać sprzedając w detalu.

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

wszystko w temacie majster_man

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Myślicie że jak zostanie samo allegro to sami ze swoim fullfilmentem dadzą radę. Mówie wam nie ma mowy. Kto to będzie pakował jak ukraińcy w błoniu u mnie w magazynie 4500 na rękę i myślicie że chcą za tyle pracować? Odpowiadam wam - NIE CHCĄ.

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

najlepiej jest brać prowizje od prowizji  od wszystkie co się da nawet  od wysyłek  od wszystkiego okazji  ty masz być tylko nikim masz nabijać zera i coś ci tam zostaje .Ale pamiętać trzeba że jeszcze żadnych praw masz nie mieć, masz siedzieć cicho  i klękać przed kupującym bo jak nie to ci spadnie jakość sprzedaży;))

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Albo się ma łeb do interesów albo nie :] Prowizja allegro to 20%, koszt lokalu reklamy potężnej itp też jest koszt, ale nikt tego nie liczy. Oczywiście prowizja jest duża, ale zasób klientów jeszcze większy. Dziwi mnie tylko że sprzedajemy na allegro i się opłaca, a jak chcemy kupić w tym "sklepie stacjonarnym" to ceny są zazwyczaj wyższe :] Czyli co, każdy mający sklep stacjonarny woli siedzieć i sprzedać 1 produkt z marżą 50% niż 10 z marżą 30%. Jak ktoś chce siedzieć na tyłku to nie dogodzi się nigdy

oznacz moderatorów