anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy dla kupującego, brak środków na koncie

Minimoda-fashion
#9 Pomysłodawca#

Mam zwroty od kupujących i muszę dokonać przelewu zwrotnego. Niestety nie mam środków na PayU , ani na Przelewy 24 ( póki co sprzedaż stanęła ) Czy można jakoś zasilić te konta, aby dokonać zwrotu? Miałam już taki przypadek, zwróciłam pieniądze Kupującemu bezpośrednio na jego konto, ale miałam problem z odzyskaniem prowizji od allegro. Przy wniosku o zwrot prowizji nie ma żadnego miejsca na komentarz , ani załączenie potwierdzenie zwrotu... Proszę o podpowiedź... pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

@Minimoda-fashion Możesz poczekać ,może coś wpadnie.Nie ma innej możliwości.Tą inną odrzuciłeś!

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Minimoda-fashion Ten, kto wymyślił Allegro finanse bez możliwości doładowania konta, będzie się smażył w piekle. Mam nadzieję, że pod kotłem ogień nie wygaśnie, a do smażenia diabli użyją smalcu lub oleju o jak najwyższej temperaturze dymienia.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nagrzeszyłaś ? Boisz się tego piekła ,dzisiaj cały czas na okrągło o tym piekle.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Ja? No coś Ty? Ja prosto do nieba. Chętnie jednak byłabym dozorcą w piekle i doglądała smażenie całego zarządu Allegro. Coś najprzepiękniejszego 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1Ja bym doglądał grzania w tym piekle.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433  No widzisz, sam byś chciał 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Minimoda-fashion
#9 Pomysłodawca#

Zgadzam się z Tobą.... Dziwi mnie tylko, że nikt do tej pory nie poruszył tego tematu bezpośrednio z Allegro...  przecież to jest na prawdę problem... 😞

 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Minimoda-fashion O tym się pisze już od kliku miesięcy. Ani nie można doładować, ani wypłacić części pieniędzy, tak by zostawić na ewentualne zwroty. IDIOTYZM!!! A zwrot prowizji uzależniają od zwrotu przez AF. CHORE!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Minimoda-fashion
#9 Pomysłodawca#

no to....BARDZO CHORE !!!!!   Teraz tylko czekać na negatywy od Klientów za opieszałość w zwrotach.... Zwrócę bezpośrednio na konto...nie dostanę zwrotu prowizji....., nie zwrócę (powiedzmy będę czekać, aż coś sprzedam i uzbieram na zwroty..NEGATYW od Klienta )  Tak źle i tak nie dobrze...... Nie ma żadnego sensownego rozwiązania... W moim przypadku, są to jeszcze zwroty za SUKIENKI do przebrania po komunii....więc towar jak nic noszony i zwrócony po imprezie...undecided

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Minimoda-fashion  Zabezpieczaj przed używaniem. Przewleczona igłą nitka, której oba końce wklejone w złożoną kartkę z pieczątką. Na samym przodzie.

Zwrot prowizji dostaniesz, ale będziesz musiała się odwoływać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

asprojekt_20
#2 Obserwator#

Czyli jak zwrócę klientowi kasę nie przez Allegro to mogę pożegnać się ze zwrotem prowizji ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@asprojekt_20 Nie. W regulaminie zwrot prowizji nie jest warunkowany zwrotem wpłaty przez Allegro. Po negatywnym rozpatrzeniu wniosku złożysz odwołanie i dołączysz potwierdzenie zwrotu wpłaty na konto.

oznacz moderatorów