anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy kupującemu

BEKERFARB-SKLEP
#7 Wielbiciel#

Kupujące zrezygnował z zakupu, a pieniądze za zakup zostały przelane mi na konto. Nie mieliśmy pieniędzy na koncie allegro dlatego też zwróciliśmy je kupującemu tradycyjnym przelewem z konta bankowego. Po jakimś czasie widzę, że allegro potrącił mi tą kwotę ze zgromadzonych środków. Jak mogę uzyskać zwrot od allegro i do jakiego czasu wstecz allegro potrąca takie zwroty?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Jaką kwotę potrąciło Ci allegro? Jeżeli masz na myśli prowizję to możesz odwołać się tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2e9d9894-6b6f-4e0c-ba06-3d0721131243

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

BEKERFARB-SKLEP jeśli nie masz środków na koncie , a zlecisz zwrot  , w ciągu 24H jeśli wystarczająca ilość się pojawi przelew będzie zrealizowany . Po 24H przy braku środków jest anulowany i musisz go ponowić .

oznacz moderatorów

BEKERFARB-SKLEP
#7 Wielbiciel#

A jak to jest, że niektóre zwroty za anulowaną transakcję są pobierane z salda konta nawet po 2 tygodniach nawet jak są środki. I przy dużej ilości transakcji później trudno się połapać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BEKERFARB-SKLEP Zwroty są realizowane najpóźniej 24 godziny od zlecenia. Jeśli na koncie Sprzedającego nie ma wystarczającej kwoty, po tym czasie zwrot jest automatycznie anulowany, więc raczej nie ma możliwości, żeby środki były pobrane po 2 tygodniach, tak jak piszesz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BEKERFARB-SKLEP Wystąp o zwrot prowizji, a po odrzuceniu odwołaj się, zamieszczając potwierdzenie zwrotu wpłaty kupującemu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

dzieciuszkowo12
#1 Nowicjusz#

Mam pytanko gdzie można zrobić zwrot środków kupującemu dodam że kupił na allegro lokalnym wpłacił lecz j chce zwrócić ta wpłatę i nie wiem jak

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@dzieciuszkowo12  tradycyjnym przelewem

oznacz moderatorów