anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy ogromnej prowizją niechcący anulowanej Pomocy

Karolek043
#7 Wielbiciel#

Witam. Dzisiaj ktoś sobie zrobił jaja i kupił moje wszystkie produkty z 2 ofert za łączna kwotę 800zl przez PayU   z dwóch ofert po czym zacząłem wniosek o zwrot prowizji i dałem młodszemu bratu wejść na komputer a nie wyłączyłem strony i anulował 1 wniosek z dwóch gdzie prowizja była ogromna i nie mogę znowu wnioskować o prowizję dla tej sprzedaży jest jakaś opcja by znowu wnioskować o zwrot prowizji albo coś zrobić by odzyskać te pieniądze z prowizji? 

Proszę o pomoc z góry dziękuje 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Karolek043 Tak, napisz do Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10&subjectId=b041ba5e-6... wyjaśnij sprawę i poproś o zwrot prowizji do anulowanego wniosku.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Pisz do All - jak Ci napisał xyz96 (oględnie i z wyrozumiałością) z jedynego prostego powodu (ja Ci napisze realnie) - z Twojego "bełkotu" po prostu nikt się nie wyzna.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów