anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot prowizji po 45 dniach

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ Czy jest szansa na zwrot prowizji po 45 dniach?

Inpost zgubił przesyłkę wysłaną 6 czerwca a reklamacja nadal niezakończona. Tak, 2 miesiące. Wczoraj wysłałem kolejnego maila reklamacyjnego i końca nie widać. Ciekawe co RODO na te dane, których wymagają do reklamacji. Dobrze, że nie handluję gadżetami erotycznymi 😝   

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl  Normalną drogą nie. Czy wysłałeś kupującemu inny przedmiot? Jęzeli tak to Allegro nie zwróci argumentując że transakcja doszła do skutku a ty masz sie kopać z inpostem. Jeżeli zwróciłeś pieniądze Kupujacemu, to napisz przez kontakt - możesz spróbować. A swoją drogą ile czasu ma Inpost w regulaminie na rozpatrzenie reklamacji? Czy ten czas nie minął?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash

"Na zgłoszenie reklamacji mamy 12 miesięcy od dnia nadania przesyłki. Odpowiedź nadejdzie maksymalnie do 30 dni od złożenia reklamacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku, gdy reklamacja zostanie odrzucona, reklamujący ma 14 dni na odwołanie się od tej decyzji. Rozpatrzenie odwołania trwa do 30 dni."
https://inpost.pl/aktualnosci-reklamacje-w-firmach-kurierskich-co-powinienes-wiedziec

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Właśnie dostałem chyba 7 maila z Inpost.

informujemy, iż reklamacja nie może być rozpoznana z uwagi na brak kompletu informacji niezbędnych do oceny Państwa roszczeń

To już czwarty 'specjalista ds reklamacji'. Poprzedni dostali wszystkie dokumenty, w tym, moim zdaniem, nadmiarowe.

Zapytałem grzecznie czy prócz przesyłek maile też gubią. Czekam na odpowiedź. 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Jest odpowiedź. Niniejszym mam zaszczyt powiadomić, że poznałem kolejnego specjalistę ds reklamacji z firmy inpost.

[edycja]

Chodzi o odszkodowanie w wysokości, proszę wstrzymać oddech, 60 zł. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@akcesoria-net-pl Zgodnie z zasadami, nie podajemy tutaj adresów mailowych, ale cieszę się, że finalnie otrzymałeś odpowiedź w sprawie reklamacji. Podziel się z nami, jak zakończyła się Twoja sprawa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Przed edycją było 5 "specjalistów"

Pani Katarzyna ... jako piąta wezwała mnie do uzupełnienia dokumentów, mimo że już za pierwszym razem wysłałem wszystkie wymagane.

wniosek, pełnomocnictwo, faktura, zrzut aukcji, potwierdzenie zapłaty

Zapytałem ilu specjalistów zatrudniają. Czekam na odpowiedź. cool

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@akcesoria-net-pl Tak, jest taka możliwość. W tej sytuacji zwrot prowizji może zostać przyznany na podstawie odstąpienia od umowy Kupującego oraz potwierdzenia zwrotu środków. Skontaktuj się proszę z nami przez ten formularz i do wiadomości dołącz dokumenty z informacją, z jakiego powodu nie złożyłeś wniosku w terminie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ formularz nie działa.

"Wystąpił błąd. Pracujemy nad jego rozwiązaniem. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie. W międzyczasie możesz też poszukać rozwiązania w Artykułach pomocy."

Według amerykańskich naukowców chwila nie powinna trwać więcej niż 2 minuty. Klikam od 30.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@akcesoria-net-pl  Dzisiaj formularz działa prawidłowo, więc czekamy na Twoją wiadomość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów