anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji z allegro lokalnie

ink-allegro
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałem 2 przedmioty na licytacji allegro lokalnie. Kupująca osoba zapłaciła, ale teraz doszło do małych nieporozumień, towar został mi zwrócony a pieniądze oddałem fizycznie. Dlaczego nie ma opcji o zwrot prowizji z allegro lokalnie? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Bo nie, czytał regulamin ???  

Na allegro lokalnie nie ma prowizji tylko opłata za wystawienie 😞  Więc zwrotów też nie ma 😞

Na Allegro Lokalnie nie pobieramy prowizji za sprzedaż. Naliczamy opłatę za obsługę transakcji. Gwarantujemy, że Twoje ogłoszenie będzie widoczne dla kupujących na Allegro Lokalnie oraz na Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ink-allegro
#7 Wielbiciel#

Tylko że w zestawieniu pokazuje mi że nie było opłat za wystawienie tylko za obsługę transakcji.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Jak zwał tak zwał, zwrotów prowizji tu nie przewidzieli 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ink-allegro
#7 Wielbiciel#

ale lipa... 

Nie dość że allegro to lipa, to allegro lokalnie to totalne dno

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Czemu dno że pobrali prowizję, zawsze można wystawić darmowe ogłoszenie 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

elektronic-27
#9 Pomysłodawca#

Ja miałem ten sam problem i właśnie miałem pisać do nich w tej sprawie, ale widzę temat już jest.  Jak widać, to lokalnie to takie cwaniaki wymyśliły, co by kasa została u nich w razie komplikacji na linii kupujący-sprzedający. Sprzedaż coś za stówkę, później oddasz bo coś tam, a 10% i tak przytulą i mają cię w d... a ty stratny.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ink-allegro, Naliczamy opłatę za obsługę transakcji. 

więc jednak było 🙂 a czemu zwróciłeś kupującemu? nie jesteś firmą, nie masz obowiązku.

oznacz moderatorów

ink-allegro
#7 Wielbiciel#

Bo jak się okazało przedmiot kupił mój znajomy 🙂

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ale.. czemu ci oddał 😮 aha, okej 🙂

oznacz moderatorów