anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot słuchawek dousznych rozpakowanych.

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Zastanawiam sie jak w dobie pandemii Covid ma odbywac sie zwrot słuchawek dousznych, czy jakichkolwiek innych, jesli klient rozpakował i je użył. Czyli miały styczność z nim bezposrednio. Czy moge odmówic przyjęcia zwrotu?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

No nie za bardzo. To tak, jakbyś odmówił przyjęcia zwrotu grzebienia, butów, rękawiczek, czapki itp.

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

A dlaczego nie moge odmwówić Mam sie narażać na Covid? 

Takie cos znalazłam w regulaminie Allegro.

  • rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

Ja bym odmowila zwrotu grzebienia, jesli byl rozpakowany i uzyty?

A maszynke do golenia uzyta bys przyjal?

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

W niektórych produktach, zwłaszcza osobistego użytku możesz powołać się na tę część ograniczenia zwrotu, ale tylko wówczas jeśli ograniczenie to było częścią zawartej umowy, tzn. zawarłeś klauzule w dziale zwroty

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

To mam używane słuchawki po kims sprzedac, czy zdezynfekowac? Chciałbys takie kupic?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A fryzjer używa nowej maszynki do strzyżenia dla każdego klienta?

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Chyba fryzjer dezynfekuje. Wiec pytam, czy mam dezynfekowac? A jak ktos mial grzyba lub swierzb?

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Zarzuciłam temat hipotetyczny. 🙂

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@musicsklep_pl  Zdezynfekuj i sprzedaj taniej oznaczone jako towar po zwrocie. Wirus nie trzyma się długo na przedmiotach. Jeśli masz obawy, a masz zapas gumowych końcówek, możesz takowe dołączyć jako gratis.

Wiola
oznacz moderatorów