anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot towaru przez spółki ?

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

jak u was ze zwrotem towaru przez spółki czy je przyjmujecie 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Różnie zgodnie z prawem. zakup na sp nie związany z działalnością przyjmujemy.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

ok jeśli klient kupuje na prywatne konto a chce fv na spółkę 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@SanexHurtowBHP  My nie robimy problemów. Jeśli produkt jest bez uszkodzen przyjmujemy zwroty od wszystkich.  Szkoda czasu na dyskusje czy kupujący ma czy nie ma prawa zwrotu. Szybciej załatwimy sprawe zwracając wpłate i robiąc korekte.

Do tego tacy klienci wiedząc że nie ma problemów często po jakimś czasie wracają i kupują

No ale to nasze podejscie

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

nie wiem jaki towar sprzedajesz u mnie zwroty ze spółek są dość duże 500 -2 tys . Zauważyłem ze dużo firm kupuje robi wyjazd na 2 tygodnie na zlecenie np naprawa dachu a jak nie wykorzysta szelek bezpieczeństwa to je zawraca .Klient zauważy ze sie tak da i będzie tak robił cały czas .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

a jak korekty i fvat nie zaksięguje?

u nas to częste

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

tak dochodzi tez do tego ze klient kupuje towar w lipcu  a zwrot robi w sierpniu vat i dochodowy trzeb zapłaci i zusu od dochodu czy jest warto dbać o takich klientów .Na 10 wysłanych korekt moze 4 wracają  do nas .Nie zdarzyło mi sie żeby przez allegro ktoś odesłał podpisanej korektę powód prostu  dostał zwrot nic więcej go  nie interesuje. Ja jako firma jak zwracam towar u dostawy to dopiero po podpisaniu korekty i wysłaniu jej dostaje zwrot kwoty .

oznacz moderatorów