anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towary w przypadku produktu na raty

panodrowerow
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, zrobiłem aukcje gdzie omyłkowo podpoiłem drugi produkt, po zakupie klient otrzymał jeden produkt a nie dwa tak jak sugerowała aukcja. Zadzwoniłem do klienta ze nadtopiła pomyłka i żeby On dokonał zwrotu. Okazało się ze klient kupił produkt na raty z klasycznym oprocentowaniem. Co teraz w wypadku zwrotu, czy raty zostaną anulowane, czy klient będzie musiał spłacić raty z dodatkową nadwyżką.

dodam że produkt kosztował 4400 zł i była to jedna z niższych cen na allegro i za taka kwotę nie da się kupić dwóch takich produktów w tej cenie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@panodrowerow klient ma teraz problem w postaci rozwiązania umowy kredytowej  ,czy poniesie koszty trudno dociec , ale w Twojej gestii leżałoby pokrycie ich .

oznacz moderatorów

panodrowerow
#7 Wielbiciel#

W teorii mógłby zadzwonić do banku i poprosić o spłacenie całego kredytu "od razu" wtedy kwota odsetek powinna być mała

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@panodrowerow w teorii ..... niemniej sprawcą całego zamieszania jesteś Ty .

Zadzwonić ??😁 ... he...he to Tobie się tak wydaje , przed klientem cała związana z tym papierologia .

oznacz moderatorów

panodrowerow
#7 Wielbiciel#

Sam  tak robiłem, kupiłem opony do samochodu na raty allegro, po dwóch miesiącach jak miałem lepsza płynność finansową dzwoniłem do santanander (bo tam miałem umowę) podałem nr umowy kredytowej i zapytałem jaka kwotę na dzień dzisiejszy muszę spłacić aby zamknąć umowę. Pani z banku przelicza podaje kwotę, płacę i umowa spłacona.

oznacz moderatorów