anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Allegro

Kategorie
kupujący
kupujący 875
inne
inne 171
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
34
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Aplikacja Allegro

ewejak_alle
#8 Zapaleniec#

Aplikacja Allegro powinna być także możliwa do zainstalowania na starszych wersjach android

5 Komentarze
serwis-texas
#19 Nestor#

I na ZX Spectrum

piimaa
#13 Ambasador#

Wypaliłoby mu procesorek 🙂 a tak serio to po to jest Allegro aby można było nabyć nowszy fonik i wtedy uzytkować apkę, prawda? :))))

A tak BARDZO NA SERIO to takowe jak iPhone 4s/5/5s i ich systemy powinny być jeszcze wspierane, tymczasem na iP5 nie da się już użytkować wielu apek a szkoda. To samo dotyczy Androida, myślę że od 5.X w górę nie byłoby przesadą, aby aplikacje działały. Dlaczego? Masa starszych ludzi używa telefony aż umrą śmercią naturalną, dla nas grubo po 40-stce telefon jest na lata długie a takich jest jeszcze sporo w tym kraju. Ja rozumiem jakieś tam pseudo bezpieczeństwo no ale bez przesady bo jeszcze chwila i bez najnowszych aplikacji nie będzie można wejść do "klopa" na dworcu.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

Bardzo dziękuję za tę propozycję, ale w tej chwili wspieramy aplikacje na Android dla wersji 7 oraz wyżej i nie planujemy tego zmieniać. Ciągły rozwój naszych aplikacji wymaga chociażby lepszej wydajności oraz systemów zabezpieczeń. Nie zamierzamy cofać się do starszych systemów, które nie spełniają takich wymogów. Mamy świadomość, że nie każdy kupujacy posiada najnowszy model telefonu, dlatego staramy się dostosować nasze aplikacje do najpopularniejszych wersji, natomiast liczba użytkowników korzystających ze starszych systemów zmniejsza się, a nie rośnie, stąd też w najbliższym czasie na pewno nasze priorytety w tej kwestii na pewno się nie zmienią. 

piimaa
#13 Ambasador#

To jeszcze Allegro czy już Applegro? 🙂

piimaa
#13 Ambasador#

Powiem Wam tak, stara baba już ponoć jestem bo 4 z przodu no ale nie idzie ogarnąć tych nowych telefonów, nie idzie. Osobiście próbowałam swoich możliwości (rozumowych) przy Xiaomi Mi A2. Dopóki był w tym Android 8 to jeszcze jakoś to obsługiwałam, mąż zamontował Androida 9 i było już gorzej a przy Androidzie 10 to nawet nie chciałam tego w dłonie brać, wróciłam zatem do Androida 8 i bardzo szkoda że na ten telefon nie ma Androida 6. Im nowszy ten Android to bardziej pokręcony. Im nowszy system tym ważniejsze są wodotryski jak to, co w telefonie jest potrzebne najczęściej. Ale takie mamy już czasy i nigdy się to już nie zmieni, rynek technologiczny napędzają ludzie w przedziale wiekowym 12-28 lat i to oni dyktują co im pasuje a że liczy się tylko zabawa reszta przestała istnieć. Gdy widzę te nowoczesne 6 czy 7 calowe telefony których nigdzie latem schować się nie da to z deka szlag mnie trafia. Kiedyś, był sobie taki Alcatel OT511 (w moich latach młodości), taki telefonik mieścił się do kieszonki w koszuli u męża, nie klął, nigdy nie płakał że nie ma gdzie tego nosić, bateria trzymała dobry tydzień i tak dalej i dalej a dzisiaj na te pseudo już obilne komputery niebawem plecaki będą potrzebne i to dwa, jeden na akumulator a drugi na telefon, paranoja jakaś. Wiecie że na rynku nie ma nowych telefonów dla starszych ludzi? Nie ma!!!!  Nie ma nowych dobrych telefonów mających maksymalnie 4 cale, no nie ma, wszystko inne to cegły. Kiedyś produkowali telefony i tablety, dziś produkują fonoblety, im większy tym bardziej brany a po chwili ląduje to wszystko na wysypiskach w Afryce połamane i potłuczone, bo transportować to każdego dnia w życiu codziennym to tragedia.

Zasłanianie sie zabezpieczeniami, nowym oprogramowaniem, nowościami to mit i kit. Każdy normalny człowiek wie, że procesorki nawet z lat 2013-2014 spokojnie dadzą radę. Miałam jakiś czas temu dobrą XPERIĘ z roku 2014. Miała 3GB RAM, na co komu więcej? Miała ekran FULLHD IPS, po co komu przy 5 calach więcej? Miała aparat 13MPX, robiła spoko foty. Telefon wart może ze 100zł dzisiaj poszedł do piachu bo miał Androida 5.X.X i nowszych na to już nie było dzięki czemu nie da się używać połowy aplikacji. I teraz wystarczyłoby dodać aktualizację choćby do Androida 8 i telefon miałby nowe życie ale komu to się opłaca? Któremu producentowi? Moim zdaniem każdy nowy smartfon powinien kosztować minimum 10000zł w każdym kraju, wtedy środowisko zyskałoby na tym dużo więcej. Tymczasem, z roku na rok produkuje się miliony nowych smartfonów tylko po to, aby za 2 lata wylądowały w Oceanie.

Było ostatnio głośno na Youtubach, usunęli wszystkie filmy. Rosyjski statek wojenny patrolujący północne części Beringa napotkał statek, z którego wyrzucano tonami zutylizowaną elektronikę. Powstało kilka filmów super jakości, wylądowały w internecie ale właściciel Youtube i Googla to usunęli tak, że śladu po tym nie ma. Na filmie było widać jak dźwig na statku podnosi otwarte kontenery i z kontenerów wysypuje elektronikę zatem kilka kontenerów (a było widać dość dokładnie) smartfonów (kilkadziesiąt ton) można sobie wyłowić teraz z dna. I tak utylizuje się sprzęt po cichu, wypływa z kontraktem niny utylizacji do jakiegoś kraju, ktoś bierze za to kasę a sprzęt zużyty ląduje na dnie mórz i oceanów.

I wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim? Ino to że producentów telefonów można na wszystkich palcach policzyć i że to oni są odpowiedzialni za ten syf. Kilkadziesiąt firemek niszczy świat a SYSTEM i na to pozwala.

Bo liczy się kasa i tylko kasa - od zawsze zasłaniając się BEZPIECZEŃSTWEM, bo nowsze = bepieczniejsze a prawda jest taka że na Nokię 5110 czy 6310 nikt nigdy w życiu nikomu się nie włamał i kasy z konta nie potpiertolił, prawda?

oznacz moderatorów