anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automat recenzujący ocenę produktu

Kategorie
kupujący
kupujący 628
inne
inne 135
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
2
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
62
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
182
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
74
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
634
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
367

Automat recenzujący ocenę produktu

Szomek74
#1 Nowicjusz#

Piszę ocenę zakupionych produktów. Zależy mi na tym. Lubię rozbudowane recenzje produktów, bo to jest źródło wiedzy na temat tego, co chcę kupić. Chcę więc też pomóc innym. ALE jest wbudowany bot, który wg Allegro najwyraźniej robi dobrą robotę, wyświetlając w określonych sytuacjach komunikat "Nie opisuj tutaj Sprzedawcy ani transakcji...zaktualizuj recenzję" (wklejony screen). Sami oceńcie - czy mój wpis ma taki charakter? Jeśli już musicie kontrolować treści automatycznie, nauczcie swojego bota dobrze czytać, albo pozwólcie piszącemu oświadczyć coś w rodzaju "w treści oceny nie opisuję sprzedającego ani transakcji". TO jest po prostu irytujące i zniechęca do oceny produktów.

Szomek74_0-1652813530998.png

 

2 Komentarze
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Szczerze to ja przy każdym temacie dotyczącym poprawy opinii twierdzę, że to nie ma sensu póki opinie nie będą dotyczyły tylko danej aukcji. W tej chwili wszystkie opinie dotyczące podobnych produktów różnych sprzedawców lądują w dokładnie jednym miejscu. Kupujący czytając opinię przy produkcie sprzedawanym przez Pana X nie wie czy dotyczy ona tego produktu czy podobnego sprzedawanego przez Pana Y lub Panią Z. Opinie orginałów lądują wraz z opiniami zamienników, podróbek oraz rzeczy używanych. To jeden wielki syf nie robiący nic oprócz wprowadzania w błąd. 

Dużo osób tego niestety nie wie i się nimi przejmuje wtedy daję 1 łatwy do znalezienia przykład. Wyszukiwarka -Gimoka 1kg (bez łączenia produktów)- Przejrzyjcie sobie opinie np tej w czerwonym opakowaniu od różnych sprzedawców. Ostatnio chyba z 10 znalazłam na 1 stronie, różni sprzedawcy, to samo 1800 opinii....

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Szomek74 bardzo dziękuję za Twoją opinię, ale fragment "Szczególnie, że cena przesyłki zwala z nóg. Ale dostawa jest na palecie" to nie jest ocena przedmiotu, tylko ocena konkretnej transakcji.

oznacz moderatorów