anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas do końca licytacji - zmiana sposobu wyświetlania

Kategorie
kupujący
kupujący 622
inne
inne 134
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
1
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
60
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
177
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
78
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
633
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
362

Czas do końca licytacji - zmiana sposobu wyświetlania

ogryz7
#8 Zapaleniec#

Czy jest możliwość zmiany sposobu wyświetlania czasu, pozostałego do zakończenia licytacji na allegro? Obecnie, gdy pojawi się odliczanie czasu do zakończenia licytacji, znika informacja z konkretną godziną zakończenia. Jest to bardzo irytujące, ponieważ gdy chcę ustawić sobie przypomnienie (np. alarm na telefonie), muszę obliczać, o której godzinie licytacja się zakończy. Niby nie jest to nic trudnego, ale łatwo o pomyłkę i przegapienie zakończenia. Byłoby o wiele prościej i wygodniej, gdyby obok licznika wyświetlała się też konkretna godzina (czyli obie informacje jednocześnie).

5 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@ogryz7 bardzo dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją propozycją, ale na ten moment nie przewidujemy żadnych zmian w zasadach działania licytacji, Ponadto, już w tej chwili na stronie oferty prezentujemy zarówno licznik i jak i pełną datę oraz godzinę zakończenia licytacji. 

_HolaOla__0-1637141758469.png

 

ogryz7
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_Owszem, ale gdy do zakończenia licytacji pozostaje mniej niż 24h, zostaje już tylko sam licznik, a pełna data i godzina znikają. Moja prośba dotyczy tylko sposobu wyświetlania w tej ostatniej dobie licytacji. Co szkodzi zostawić tę informację w nawiasie?

Pozdrawiam.

aplauz
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_- koledze @ogryz7 chodzi o taki przypadek:

aplauz_1-1637681279716.png

 

Sam również miewam taki kłopot, podpisuję się pod tym pomysłem (choć to raczej pomysł Allegro sprawił, że jesteśmy pozbawieni danych, o które tu prosimy) i również ubolewam, że odrzuciłaś go bez zapoznania się, jak to działa w przypadku, gdy do końca aukcji jest mniej, niż 24h.

 

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@aplauz Dziękuję za ten przykład 🙂 Nic nie jest wyryte w kamieniu i rzeczywiście w kontekście tego przykładu są tutaj możliwości do zmiany, ale z uwagi na to, że nie rozwijamy już licytacji szanse są raczej niewielkie. Niemniej jednak sprawdzę, czy możliwe jest tutaj umieszczenie pełnej informacji i wrócę do Was z odpowiedzią, gdy tylko czegoś się dowiem. 

aplauz
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_Jak wygląda ta sprawa?

oznacz moderatorów