anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowa ocena

Kategorie
Kupujący
Kupujący 300
Inne
Inne 77
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
37
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
71
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
94
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
55
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
266
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
174

Dodatkowa ocena

Sobania83
#7 Wielbiciel#

Przydała by się dodatkowa ocena "Czas realizacji zamówienia". Ostatnio coraz częściej spotykam się z o wiele dłuższym, niż deklarowanym, czasem realizacji zamówienia,  a mianowicie zostaje wygenerowana etykieta z Inpost, w aplikacji Inpost pojawia się status w przygotowaniu i tak potrafi sobie wisieć zamówienie z tym statusem nawet po 2-3 tygodnie. Według regulaminu Inpost ważność wygenerowanej etykiety to 30 dni. Dopiero przypomnienie się sprzedającemu pomaga przyspieszyć wysyłkę i nagle po rozmowie telefonicznej przesyłka następnego dnia czeka w paczkomacie, ale zazwyczaj to i tak już za późno.

4 Komentarze
mdrogeria
#21 Demiurg#

wyświetlany czas nie jest deklaracją , a jedynie średnią czasu doręczeń . Kliknij w znaczek ,,i ,,w kółeczku na stronie oferty , a dowiesz się więcej 

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Sobania83 

Można by dodać jeszcze "solidność pakowania", ale czy to jest potrzebne w sytuacji, gdy mamy "obsługę kupującego"i pole opisowe komentarza ?

cookie000
#15 Entuzjasta#

Edit: chociaż jakby taki parametr (pokazujący tylko i wyłącznie czas pomiędzy zapłatą/wyborem pobrania, a nadaniem przesyłki) ze średnią wyrażaną w dniach roboczych pokazywał się na karcie "OCENY I KOMENTARZE" sprzedającego z automatu (na podstawie danych zwrotnych allegro), to nawet byłaby to cenna informacja. Ale znając życie np. statusy Kolportera plus wyliczanie przez allegro, to nie wiem, czy to do końca by działało jak należy ;]

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Odrzucony

Bardzo dziękuję za tę propozycję @Sobania83, ale tę kwestię możesz spokojnie ocenić w polu 'obsługa kupującego". Jeśli chciałabyś dodać szczegółowy opis, co Ci się podobało, a co nie możesz dodać to w treści komentarza dotyczącego Sprzedającego. 

oznacz moderatorów