anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatnie w kategorii części samochodowe używane kraj pochodzenia auta. Czy Polska czy Anglik

Kategorie
Kupujący
Kupujący 252
Inne
Inne 60
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
110
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
50
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
60
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
45
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
176
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
148

Dodatnie w kategorii części samochodowe używane kraj pochodzenia auta. Czy Polska czy Anglik

Dodatnie w kategorii części samochodowe używane kraj pochodzenia auta. Czy Polska czy Anglik. To bardzo ważny filtr który trzeba dołączyć do kategorii części elektronicznych bo w moim przypadku i nie wiedzy skończyło się tragicznie. Zamówiłem moduł komfortu do swojego forda a nie było w aukcji kraju pochodzenia. Moduł był identyczny każdy symbol zgadzał się, oprócz daty produkcji i numeru seryjnego, ale to normalne. W wersji angielskiej czujniki drzwi i przełączniki otwierania szyb działają odwrotnie i dodatkowo kable sygnałowe z zasilania są zamienione. W aucie doszło do poważnego zwarcia. 

Szukając właściwego modułu wykonałem 8 telefonów, niektóre aukcji nie mają telefonu do kontaktu co jest utrudnione. Straciłem 4 godziny i nic. 

Myślę że taka funkcja filtru kraj pochodzenia, albo kierownica prawa czy lewa strona dużo pomoże kupującym i pozwoli uniknąć takich nie porozumień.

Teraz zostało mi poodsyłać części nie pasujące, w wielu przypadkach dyskusje i tłumaczenia pisanie maili i wykonywania telefonów. 

Taka mała funkcja a ile zaoszczędziła by czasu.

 

 

3 Komentarze
vonNogay
#14 Krzewiciel#

Bardzo dobry pomysł 🙂

"niektóre aukcji nie mają telefonu do kontaktu co jest utrudnione" - bo od pewnego czasu allegro usuwa numery telefonów z zakładek kontaktowych sprzedawców. Allegro uważa, że przez telefon dogadasz się ze sprzedającym na zakup poza allegro, więc odbiera Ci tę możliwość kontaktu.

ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Weryfikowany

@Client:53293085 Cześć! Dziękuję za Twoją propozycję - została przekazana do odpowiedniego działu i analizują ją nasi specjaliści. Kiedy otrzymam więcej informacji o planowanym dodaniu parametru, wrócę tu i dam znać.

ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Zrealizowany

@Client:53293085 Miło mi poinformować, że dzięki Twojej sugestii w kategorii Części samochodowe dodaliśmy parametr Wersja. 

oznacz moderatorów