anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

drukowanie ofert

Kategorie
kupujący
kupujący 650
inne
inne 138
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
30
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
67
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
187
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
77
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
644
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
370

drukowanie ofert

rozynka_alle
#9 Pomysłodawca#

Czy możecie dodać taką opcję, która pozwoli wydrukować ofertę? Np. mały przycisk [wydrukuj] przy ofercie, który przekieruje do formatu PDF całości oferty z widocznymi zakładkami 'zwroty, reklamacje...' 

8 Komentarze
riverisland1
#9 Pomysłodawca#

i poprawcie umowę z inpostem tam normalnie da się wysłać bez etykiety ale muszę płllacić minimum 13 a jak przez allegro -inpost owszem 8.99 ale muszę drukować etykietę  chyba inpost na was zarabia więć wproadżcie opcję wysyłl kki za 8.99 ale bez etykiety poprrawcie umowę z inpostem

Ziolko39
#20 Guru#

Zainstaluj w systenie wirtualna drukarkę dopdf ( są darmowe wersje) Na ofecie kliknij prawym klawiszem myszki i wybierz opcję "drukuj" Z rozwijanej listy "urządzenie docelowe"  wybierz "zapisz jako pdf" i potem kliknij "zapisz" Potem w oknie, które wyskoczy wybierz miejsce zapisu i kliknij "zapisz. Możesz zapisać pod nazwą jaką zaproponuje system lub pod własną.

riverisland1
#9 Pomysłodawca#

co mi po wirtualnej jak jest konieczność drukowania dla allegro

Client:44052296
#21 Demiurg#

@riverisland1  chyba nigdy nie miałeś dyskusji z kupującym za nieotrzymania przesyłkę 😆

Teraz wysyłki z etykietami się zapodziewaja a co by bylo bez etykiet 😱

Poza tym możesz zapisać etykietę na pamięci przenośnej i podejść do jakiegoś punku usługowego (ksero) żeby wydrukowali Ci

Ziolko39
#20 Guru#

Moja odpowiedź dotyczyła drukowania całych ofert i dodania przycisku "wydrukuj" na stronie oferty. Proponował bym czytać ze zrozumieniem.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@rozynka_alle dziękuję za tę propozycję, ale nie planujemy udostępnienia opcji drukowania całych ofert. Przede wszystkim dlatego, że ciężko wskazać czemu taka możliwość miałaby służyć. 

tomekwenta
#7 Wielbiciel#

Właśnie jestem na etapie poszukiwań  magicznego  przycisku " drukuj" . Dlaczego ?  Otóż  starsza osoba poprosiła mnie o zakup na allegro -  nie  posiada konta a zakup dotyczy urządzenia.  Jest  klika  opcji i chciałem aby zapoznała się  z parametrami każdego z nich.

 Najprościej  byłoby wydrukować  kilka  ofert i przedstawić zainteresowanemu, ale się nie da .....

Ziolko39
#20 Guru#

Już raz napisałem Zainstaluj w systenie wirtualna drukarkę dopdf ( są darmowe wersje) Na ofecie kliknij prawym klawiszem myszki i wybierz opcję "drukuj" Z rozwijanej listy "urządzenie docelowe"  wybierz "zapisz jako pdf" i potem kliknij "zapisz" Potem w oknie, które wyskoczy wybierz miejsce zapisu i kliknij "zapisz". Możesz zapisać pod nazwą jaką zaproponuje system lub pod własną. Później możesz wydrukować z dowolnego programu typu Adobe Reader.

oznacz moderatorów