anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtry dla pojemności kondensatorów oraz pojemników na żywność

Kategorie
kupujący
kupujący 630
inne
inne 136
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
6
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
61
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
182
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
75
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
634
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
367

Filtry dla pojemności kondensatorów oraz pojemników na żywność

Atexor
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Ostatnio przeglądałem kondensatory chcąc znaleźć w odpowiednim zakresie wartości uF (mikrofarady) oraz napięcia pracy [V]. Niestety na Allegro brakuje takiej możliwości. Mam na myśli zarówno główną kategorię "Kondensatory":
https://allegro.pl/kategoria/czesci-elektroniczne-kondensatory-67237

jak i jej podkategorie typu "Ceramiczne", "Elektrolityczne" itp. Są to podstawowe wielkości charakteryzujące te przedmioty elektryczne, znacznie ważniejsze od obecnych filtrów typu obudowa i SMD, więc dziwi mnie ich brak, tym bardziej że wyszukiwanie konkretnych ofert wśród setek potrafi być męczące. Proszę wziąć pod uwagę fakt, że kondensatory mogą być np. dla 400, 415, 420, 430 czy 450 woltów, co w połączeniu z ich różnorakimi pojemnościami, przykładowo: 6.8uF, 7.5uF, 8.2uF, 10uF itp. sprawia, że pojawia się gigantyczna liczba kombinacji, co może być uciążliwe kiedy potrzebujemy konkretnego kondensatora o wąskim zakresie tych parametrów.

Dlatego prosiłbym o dodanie filtrów, gdzie można by zaznaczyć pojemności oraz napięcie pracy na zasadzie "od-do".

Podobna, aczkolwiek prostsza sprawa dotyczy pojemników na żywność:
https://allegro.pl/kategoria/przybory-kuchenne-pojemniki-i-przechowywanie-zywnosci-15979
Interesują mnie tylko pojemniki o konkretnym litrażu pojemności, a niestety muszę przekopywać się przez setki ofert od pojemników z 300ml, do paru litrów. Myślę także, że ew. wymiary (wysokość, szerokość, głębokość) także byłyby użyteczne niejednej osobie.

Byłoby też super, jakby w cechach dodatkowych można było zaznaczyć (prócz obecnych jak używania w mikrofalówce, mycia w zmywarce i mrożenia) takie cechy jak: "klipsy zamykające" oraz dodatkowe uszczelki.

Pozdrawiam

3 Komentarze
drobok
#9 Pomysłodawca#

Akurat filtrowanie elektroniki (elementów elektronicznych / układów scalonych)  by się przydało. Na początek wystarczyłyby obudowa, napięcie, impedancja i częstotliwość na zasadzie zakresów od do, później można by dodać kategorie / zastosowania / typy układów etc. Generalnie elektroników odrzuca od allegro właśnie przez brak wyszukiwarki.

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@Atexor Cześć 🙂 Dziękuję za Twoją sugestię! Sprawa z filtrami w kategorii Kondensatory jest w procesie. W formularzu wystawiania produktu sprzedający mogą uzupełniać pojemność i napięcie pracy urządzenia. Kiedy oferty zostaną odpowiednio nasycone, parametr zostanie oznaczony jako obowiązkowy i zostanie dodany filtr dla kupujących.  

Zrzut ekranu 2022-08-25 o 11.18.13.png

Jeśli chodzi o pojemniki na żywność - zgłoszę ten pomysł i wrócę z odpowiedzią 🙂 

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zrealizowany

@Atexor Cześć 🙂 Filtry "Pojemność" i "Napięcie pracy" w kategorii Allegro - Elektronika - RTV i AGD - Elektronika - Elektronika - Części elektroniczne - Kondensatory zostały włączone.

Jeśli chodzi o pojemniki na żywność, to dodaliśmy parametr określający ich pojemność w formularzu wystawiania. Kiedy parametr zostanie nasycony danymi, zostanie on uruchomiony dla kupujących. 🙂 

oznacz moderatorów