anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kampanie i programy - dodanie licznika ilości sztuk sprzedanych i aktualnie w ofercie.

Kategorie
kupujący
kupujący 903
inne
inne 179
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
94
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Kampanie i programy - dodanie licznika ilości sztuk sprzedanych i aktualnie w ofercie.

YIVO
#11 Animator#

Hej, czy również uważacie, że dodanie takiego licznika przy każdej z zgłaszanych ofert w zakładce kampanie i programy ułatwiłoby wam pracę? Bardzo często zgłaszam oferty i zawsze sugeruję się ilością sprzedanych i ilością aktualnie dostępnych sztuk produktu w ofercie. Ułatwiłoby to znacznie pracę bo aktualnie trzeba operować na dwóch oknach i kopiować numer oferty, bo niestety po kliknięciu w konkretną ofertę zamiast przenieść do oferty na Allegro przenosi do zakładki "moje oferty" i tam chwilę "mieli" zanim pokaże się oferta.

 

Ps. wydaje mi się, że bardzo przydatna byłaby również informacja czy dana oferta jest w grupie wielowariantowej, w końcu od tego zależy potencjalny koszt uczestnictwa w wielu programach. Dodatkowo powyższe informacje mogłyby być jako opcja filtrowania np. "pokaż tylko oferty, które są w grupie wielowariantowej".

Na końcu przy kliknięciu "zgłoś oferty" mogłaby się również wyświetlać orientacyjny dzienny koszt uczestnictwa w programie etc.

1 Komentarz
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@YIVO Dziękuję za te pomysły. 🙂 W zakładce Kampanie i programy jest dość ograniczone miejsce, dlatego zespół, który zajmuje się rozwojem tej sekcji, zbiera informacje na temat najważniejszych i najbardziej potrzebnych dla sprzedających funkcji w zakładce. W dotychczasowo zgłoszonych potrzebach znajduje się propozycja dodania filtrowania po różnych czynnika, a zatem Twój pomysł wpisuje się w tę potrzebę. Twoja sugestia zostanie wzięta pod uwagę. 

Jeśli chodzi o koszty uczestnictwa, to informacja o opłacie codziennej jest wyszczególniona w boxie. Opłaty i prowizje zalezą od wielu czynników: od kampanii, od opcji dostawy etc. Do sprawdzenia dziennych i tygodniowych kosztów, podsumowanie ze Strefy Okazji itp., możesz wykorzystać zakładkę https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/podsumowanie-kosztow. Prezentowane są tam koszty już pobrane. 

Jeśli chodzi o przewidywane koszty, to trudno je oszacować, bo np. prowizja dodatkowa od sprzedaży w Strefie Okazji zależy od sprzedaży w trakcie kampanii. 

Co do prezentowania, czy oferta jest wielowariantowa, to temat jest badany przez odpowiedni zespół. Generalnie każda oferta traktowana jest jako osobna i zgodnie z Regulaminem Strefy Okazji nie wymagamy, żeby cały wielowariant był zgłoszony do kampanii. 

Dziękujemy Ci bardzo za sugestie, zostaną one odnotowane i wykorzystane podczas rozwoju zakładki. 🙂 

oznacz moderatorów