anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koniec na dzisiaj

Kategorie
kupujący
kupujący 786
inne
inne 159
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
14
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
82
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
204
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
851
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
452

Koniec na dzisiaj

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ostatnio zauważyłem ,że coraz więcej wpływa zamówień tuż przed godziną graniczna ustaloną przez sprzedawcę , może się przytrafić ,że nie będzie możliwości zrealizowania zlecenia z powodu zbyt małej możliwości przerobu w ostatniej chwili  ,przydałby się przycisk nazwę go ,, koniec na dzisiaj ,, czy ,,ostatni klient , po uaktywnieniu go w ofertach zmieniłby się czas realizacji .

6 Komentarze
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ja mam ustawione godzinę graniczną, godzinę przed przyjazdem kuriera, może po prostu zmień o godzinkę czy pół wstecz a nie na styk ai potem pełne gacie żeby nadać na czas 😄

Client:44052296
#21 Demiurg#

My też stosujemy zasadę , że nasza godzina graniczna jest przed godziną graniczną 😆

Z drugiej strony allegro powinno wyświetlać informacje o podanym sugerowanym terminie dostawy a nie dopiero po najechaniu na ikonkę    i

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 nie to mam na myśli , zwykle wyrabiam się bezproblemów , ALE trafiają się dni ,że tuż przed godziną graniczną wpływa kilka skomplikowanych przesyłek , a do przyjazdu kuriera mam godzinkę do półtorej  ,zaczyna się robota na wariata co sprzyja błędom , użycie przycisku ,, ostatni klient ,, dałoby szansę na spokojne przygotowanie mniejszej ilości zamówień  , ten sam przycisk służyłby do wydłużenia czasu realizacji w nagłej potrzebie zakończenia pracy w dniu czy problemów z systemem /. Przycisk aktywny byłby tylko w ostatnim zamówieniu , jego aktywacja zmienałaby ,, przewidywany czas realizacji ,, prezentowany w ofertach .

Pengano
#13 Ambasador#

To byłoby bardzo przydatne i proste w realizacji, gdyby Allegro nie komplikowało całego procesu tymi Tabelami wysyłki tego samego dnia. To jest nie do opanowania, zwłaszcza że mamy przedmioty skomplikowane w przygotowaniu, personalizacji i pakowaniu, a inne możemy pakować bardzo szybko, lub są wręcz gotowe.

Allegro zamiast tych tabel powinno wyliczać czy paczka wyjdzie w danym dniu z "Czasu wysyłki" danej oferty oraz znanych godzin granicznych. Jedynie co jest konieczne, to zwiększenie dokładności parametru "Czas wysyłki" co do minuty.

Gdy wywalimy Tabele wysyłek tego samego dnia, to wszystko stanie się bardzo proste do parametryzowania i wprowadzania dodatkowych warunków. Np. Kolejka "n" zamówień może zwiększać czasy wysyłek o "n" x 10 minut. Przedmioty długo pakowalne będą odpowiednio obsługiwane, bez niepotrzebnego opóźniania przedmiotów szybko pakowalnych.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@mdrogeria dzięki za tę propozycję. Pytałam zespół odpowiedzialny za predykcję czasów dostawy, czy jest możliwe dodanie takiego przycisku, ale w tej chwili ze względu na skomplikowanych mechanizm obliczeń nie ma takiej opcji. Najlepszym rozwiązaniem jest ustawić godzinę graniczną nieco wcześniej, abyś mógł zrealizować wszystkie zamównienia. 

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ mam ustawioną godzinę graniczną z luzikiem , ale życie samo plecie swoje scenariusze , szkoda.... , ale dzięki za zainteresowanie .

oznacz moderatorów