anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość zmiany jezyka aplikacji

Kategorie
kupujący
kupujący 527
inne
inne 105
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
8
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
57
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
155
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
65
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
489
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
273

Możliwość zmiany jezyka aplikacji

Client:78487531
#1 Nowicjusz#
  • Jestem w tzw. "Międzynarodowym związku ", mój narzeczony-Japończyk- nie mówi po polsku,  natomiast posiada aplikację allegro i konto w niej, jednak przez to, że nie ma możliwości zmiany języka na chociażby, najpopularniejszy angielski,  jego możliwości są bardzo ograniczone bo za każdym razem musi prosić mnie o pomoc w przejściu przez procedurę finalizacji zakupu, za każdym razem,  co jest uciążliwe dla niego i dla mnie, przez to również musi kupować prezenty dla mnie lub "niespodzianki " w innych miejscach,  myślę że warte rozważenia jest wprowadzenie opcji zmiany języka w aplikacji chociaż na ten wcześniej wspomniany angielski, biorąc pod uwagę że korzystanie z aplikacji jest znacznie wygodniejsze i łatwiejsze niż z Waszej strony internetowej. 
  • Pozdrawiam 
2 Komentarze
_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Zaakceptowany

Bardzo dziękujemy za tę propozycję @Client:78487531. Dostaliśmy od naszych użytkowników wiele opinii i próśb o angielską wersję aplikacji Allegro i zgadzamy się, że dzięki niej jeszcze więcej Kupujacych będzie mogło korzystać z Allegro bez przeszkód. Intensywnie nad nią pracujemy, więc gdy tylko będziemy mogli podzielić się z Wami szczegółami, na pewno będziemy o tym informować. 

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Zrealizowany

@Client:78487531 wracam do Ciebie z dobrymi informacjami 🙂 Od 22.02.2022 r. Allegro jest dostępne w angielskiej wersji językowej. Dotyczy to również naszych aplikacji i w związku z tym Twój partner może już zmienić język w swojej aplikacji klikając w Moje konto> Konto> Ustawienia lokalizacji>Zmień>Język. 

oznacz moderatorów