anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje allegro /lokalne

Kategorie
kupujący
kupujący 672
inne
inne 147
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
12
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
76
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
202
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
85
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
687
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
388

Moje allegro /lokalne

Quadium
#1 Nowicjusz#

Witam, 

Jestem osobą która dużo kupuje mniej sprzedaje ale też się zdarza, jak produkt jest długo w sprzedaży to użytkownicy przestają przeglądać powiadomienia bo dużo tam zbędnych informacji o zakupionych rzeczach, reklamy i paczkomaty po sprawy ważne informację spory i zakupione produkty które długo stały rzadko oglądane.

Proponowałbym przy wejściu w aplikację na opcję moje allegro pojawienie się przy zakładce lokalne licznika a potem przy konkretniej sprawie najbardziej chodzi o opcję "zamówienia od kupujących", "zakończone ogłoszenia", "zarezerwowane" i "wiadomości"

z aplikacji allegro korzystam bardzo często ale  ja jako osoba często kupująca opcja powiadomienia posiadają bardzo dużo informacji i już od dawna tego nie przeglądam na zbyt duży natłok, natomiast opcja wiadomości coś szwankuje bo nie miałem nic że ktoś coś do mnie napisał z lokalnych wiadomości.

1 Komentarz
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Quadium Bardzo dziękuję za Twoją propozycję, ale jeśli nie chcesz otrzymywać wszystkich powiadomień, wystarczy, że odznaczysz te pozycje, które Cię nie interesują w zakładce Zgody na powiadomienia. Jeśli chodzi natomiast o Twoją propozycję dot. liczników przy konkretnych zakładkach to nie planujemy takich zmian, bo liczbę zamówień zobaczysz gdy po prostu klikniesz w to pole. 

oznacz moderatorów