anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 2 listopada Twoje oferty nie wznowią się automatycznie

Kategorie
kupujący
kupujący 787
inne
inne 159
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
6
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
84
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
205
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
855
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
453

Od 2 listopada Twoje oferty nie wznowią się automatycznie

numizmaty_pl
#9 Pomysłodawca#

W wiadomości piszecie: 

Od 2 listopada, jeśli zmienimy jakąś opłatę w cenniku, przed wznowieniem oferty jeszcze raz poprosimy Cię o potwierdzenie i akceptację warunków.

Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco i nie zaskoczy Cię żadna zmiana w cenniku. Dodamy taką informację również w formularzu wystawiania – w sekcji, w której włączasz automatyczne wznawianie oferty.

 Pytanie: czy nie można zaznaczyć wszystkich trwających już aukcji i wybrać powyższą opcję jednym kliknięciem: akceptuję warunki - tak... i po sprawie.

Proszę sobie wyobrazić sytuację gdy ktoś ma parę aukcji - może się bawić w otwieranie każdej...  ale  jak ktoś ma tych aukcji 200 czy np. 1 000 to przecież ma do wykonania syzyfową pracę. 

7 Komentarze
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@numizmaty_pl  

Dostałeś  info w mailu?  Bo nie wiem wiem czy nie dostałam czy przegapiłam. Jeśli faktycznie ktoś coś takiego wymyślił to brak mi słów normalnie.

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg to dotyczy tylko prywatnych, dlatego nie dostaliśmy tego 🙂 Dobrze że się biorą za to bo bałagan się robi na allegro, ( ja bym jeszcze rozdzielił żeby oferty z lokalnie nie wyświetlały się na allegro ) niech wystawiają na lokalnie, a jak dojdzie jeszcze 1 zł od transakcji to przyspieszy zabieg. Dobrym posunięciem jest też raportowanie od przyszłego roku sprzedaży do urzędu skarbowego kto i za ile sprzedał i na jakie konto poszło 🙂

@numizmaty_pl trzeba będzie przejść na Lokalnie 🙂 pamiętaj że będą też doliczać 1 zł 😞

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11   O kurcze, bo mi już włos dęba stanął jak to przeczytałam 🤣 Wyobraziłam sobie przerwę w sprzedaży przed zmianą cennika.

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg bez obawy, brak abonamentu, brak wznowień, dopłata 1 zł dla prywatnych = wynocha na Lokalnie 😄

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@numizmaty_pl Cześć. 🙂 Generalnie oferty z opcją autowznowienia, których termin wznowienia datowany jest po 2 listopada, nie zostaną wznowione - zostaną wstrzymane. Po wstrzymaniu ofert dostaniesz mejla z informacją, że nie mogliśmy wznowić ofert, ponieważ zmieniły się warunki i prosimy o akceptację nowego regulaminu. 

Akceptacja nowego regulaminu będzie możliwa na 2 sposoby:

  1. Poprzez wejście w tryb edycji każdej konkretnej oferty i akceptacja nowych stawek kliknięciem przycisk AKCEPTUJĘ REGULAMIN
  2. Każda wstrzymana oferta będzie widoczna w zakładce Mój Asortyment jako zakończona. Oznacza to, że z poziomu Mojego Asortymentu będzie można oznaczyć wszystkie takie oferty i wznowić je grupowo klikając przycisk WZNÓW. Pokaże się komunikat o opłatach zgodnych z nowym cennikiem i zostaniesz poproszony o zaakceptowanie nowego regulaminu. Zaznaczenie checkboxa pozwoli na wznowienie wstrzymanych ofert. 

Zatem jeśli nie chcesz zaznaczać każdej oferty osobno, poczekaj na ich wstrzymanie i wznów je grupowo po zaakceptowaniu regulaminu. 

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

w końcu normlna odpowiedź. Dziękuję.

Czyli teraz nie ma sensu poprawiania np. ilości szt. w aukcji, ponieważ po wykonaniu działań z pkt. 2 wszystko będzie dalej tak jak dotychczas tzn. grupowa modyfikacja cen, ilości. Tak?

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TALARKI62 To będzie standardowe wznowienie ofert z dodatkowym zaakceptowaniem nowego cennika. 

oznacz moderatorów