Powinna pojawić się opcja, dzięki której ALLEGRO po całości wyświetlałoby nam tylko i wyłącznie oferty (strona główna, promowane, reklamy) od tych sprzedawców, których mamy na liście. W ten sposób, można byłoby ładnie, łatwo i konkretnie spersonalizować allegro pod kątem wyszukiwań tych produktów, które nas interesują. Tymczasem, strona główna i masa innych podstron jest zawalona bublem i śmiećmi, na które nikt nie zwraca uwagi.
Moim zdaniem powinna pojawić się opcja: WŚWIETLAJ W CAŁYM ALLEGRO TYLKO PRZEDMIOTY I OFERTY SPRZEDAWCÓW Z LISTY ULUBIONYCH.
Dodaję do listy ULUBIONYCH konkretnych sprzedawców, dodaję dodatkowo konkretnie wybrane działy ... i od tej pory strona główna i wszystkie inne oferty wyświetlają nowości, produkty, promocje tylko i wyłącznie tych sprzedawców.
Po co to?
Po to, aby nie psuć sobie każdego dnia humoru po zalogowaniu do allegro gdy widzimy kolejny, chory BLACK WEEKEND w którym CHORY sprzedający zamieszcza telewizor w BLACK promocji zapodając cenę 2499zł z przekreślonym 2999zł w chwili... w której bez BLACK promocji jeszcze 2 tygodnie temu u tego samego CHOREGO sprzedawcy ten sam telewizorek kosztował 1899zł. Na to nie nabierają się już nawet pacjenci oddziałów zakmniętych a ja, jakoo zwykły, normalny obywatel nietrzymany w pomieszczeniu z jedną klamką od zewnętrznej... czuje się bardzo urażona takim podejściem do klienta. Większość **piiip**ów zwanych potocznie sprzedawcami uznaje klienta za chorego na głowę, dlatego takie filtry powinny powstać, byłoby to uczciwe, bardzo uczciwe choć raz potraktowac klienta końcowego poważnie i wyświtlać jemu to, co faktycznie go interesuje.
Wyjście z takiego FILTRA powinno odbywać się jednym kliknięciem, np. pod swoim nickiem POKAZUJ W TEJ SESJI OFERTY WSZYSTKICH SPRZEDAWCÓW.