anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostrzeżenie przed dodaniem drugiego listu przewozowego

Kategorie
kupujący
kupujący 1031
inne
inne 203
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
184
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
92
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
238
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
119
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
1064
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
539

Ostrzeżenie przed dodaniem drugiego listu przewozowego

KoTeK_Malbork
#7 Wielbiciel#

Przydatne aby system sprawdzał i ostrzegał komunikatem przed dodaniem drugiego listu przewozowego.  Jako sprzedający dużej ilości paczek często tych samych zdażyło nam się przy pracy na dwa komputery iż wygenerowaliśmy list do tej samej paczki.  Uczciwy odbiorca zgłosi.  A ile osób nie zgłosiło? 

3 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@KoTeK_Malbork dziękuję za Twoją propozycję. Jak rozumiem, mówimy tutaj o dodawaniu numeru przewozowego z poziomu Wysyłam z Allegro? 

KoTeK_Malbork
#7 Wielbiciel#

Wysyłam z Allegro czy bardziej "sales center" czy jak to tam teraz się nazywa. 

tomsyty
#10 Popularyzator#

Jeśli korzystasz z przeglądarki Chrome, to moduł "Ostrzegaj przed ponownym wygenerowaniem etykiety" rozszerzenia "Allegro Extensions" pozwoli Ci uniknąć takiej sytuacji. Po kliknięciu "Nadaj przesyłkę" dokonuje sprawdzenia czy do danego zamówienia został już dodany numer przesyłki. Jeśli tak jest, to poinformuje o tym odpowiednim komunikatem. Jeśli nie, to przycisk "Zapisz" zmieni kolor na zielony, informujący tym samym że dokonano sprawdzenia i nie ma jeszcze numeru przesyłki dodanego do tego zamówienia. 

shipment_exists_warning.gif

Do pobrania tutaj 

oznacz moderatorów