anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsprzedaż - masowa edycja

Kategorie
kupujący
kupujący 947
inne
inne 185
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
174
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Przedsprzedaż - masowa edycja

SzukamLampy
#10 Popularyzator#

Szykujemy się do urlopu i chcemy jak najlepiej przygotować do niego konto na allegro. Nie chcemy zamykać na ten czas wszystkich aukcji, tylko ustawić późniejszy czas realizacji zamówień. Nie do końca satysfakcjonujący jest dłuższy czas wysyłki - 2 tyg. Dlaczego? Bo jak zaczynamy urlop, to faktycznie będzie to za dwa tygodnie. Ale w połowie urlopu to już będzie za tydzień. A na dwa dni przed końcem urlopu - to już będzie za dwa dni :). Dlatego bardziej praktyczne jest ustawienie przedsprzedaży - realizację zamówień rozpoczniemy od takiej daty. 

I tu problem - nie da się masowo ustawić takiej daty przedsprzedaży. Prosimy zatem o dodanie do listy pomysłów, aby wprowadzić możliwość dodania daty przedsprzedaży w masowej edycji wielu ofert.

4 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@SzukamLampy dzięki za tę propozycję. Sprawdzam, czy mamy w najbliższym czasie dodanie takiej opcji i jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z informacjami. 

Toys4Family
#7 Wielbiciel#

Czy już w tej kwestii zostało zrobione?  Tak samo aby przedsprzedaż, po minięciu  daty granicznej znikła z oferty.

A3dam
#19 Nestor#

@Toys4Family 
Nieco ponad 8 miesięcy temu Moderatorka zobowiązała się "wrócić tutaj z informacjami" "jak tylko otrzyma odpowiedź" na pytanie: "czy w najbliższym czasie mają dodanie takiej opcji" ?
Odpowiedź mogła brzmieć: TAK albo NIE.
Ponieważ w ciągu ponad 8 miesięcy nie udzielono odpowiedzi "NIE" , to można przypuszczać, że odpowiedź będzie brzmiała "TAK", ale ona również (do tej pory) jeszcze nie padła gdyż pojęcie "najbliższego czasu" określa na Allegro okres dłuższy niż 250dni (ale nie wiadomo np. czy będzie to rok, dwa czy więcej lat).

Sklep_Gracza
#8 Zapaleniec#

@A3dam @_HolaOla_ przecież minął dopiero rok, daj im troch e czasu! Coś Ty taki w gorącej wodzie company? Dzisiaj to już prawie 3 lata bez odpowiedzi, ale myślę, że jeszcze z 6-8 lat i im coś odpiszą, na pewno odpiszą, trzeba tylko trochę poczekać, a tak na poważnie to przecież wiadomo, że komunikacja na tym forum jest tylko w jedną stronę. Niestety jedyną szybką opcją masowej edycji jest dodanie jakiejś abstrakcyjnej kwoty do wszystkich ofert, tak aby nikt ich nie kupił.

oznacz moderatorów