anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przydał by sie RANKING DOSTAWCÓW

Kategorie
kupujący
kupujący 754
inne
inne 154
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
16
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
96
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
220
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
95
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
794
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
423

przydał by sie RANKING DOSTAWCÓW

timer1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Tak jak w temacie .Przydał by sie ranking dostawców aby też sprzedający wiedzieli komu mogą zaufać i aby co poniektórzy dostawcy sie opamiętali. Moja sytuacja była taka że paczka od kuriera nadawcy przeszła przez 3 sortownie i w oddziale co kuriera do klienta wysyła , stwierdzili że części  samochodowych nie przewożą i paczka wraca tą samą drogą do .....nadawcy. Co najfajniejsze to w regulaminie DPD jest mnóstwo wyłączeń i tak naprawdę mogą wozić powietrze z Puszczy Białowieskiej do Krakowa a w drugą stronę już nie, bo powietrze w Krakowie jest zanieczyszczone .Może trzeba Waszych informatyków natchnąć taką nowością bo z tego co tylko rozpytałem znajomych z tą firmą zawsze są problemy.

2 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@timer1 Bardzo dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją propozycją, ale jeśli nie jesteś zadowolony z usług jednej firmy, zawsze masz możliwość skorzystania z innej. Zawsze w ofercie masz wybór dotyczący metody i firmy realizującej przesyłkę i to do Ciebie należy decyzja. 

timer1
#7 Wielbiciel#

hmmmm nie tak do końca to sprzedający jak ma podpisaną umowę z konkretnym dostawcą . Tak wielu sprzedawców ma a ranking by sie przydał bo np:kurier wyżej wspomnianej firmy odznaczył że paczkę dostarczył ,kolega obleciał wszystkich sąsiadów ,wykonał telefon do kuriera i okazało sie że on ją odznaczył jako odebraną a faktycznie miał ją na samochodzie. Wiec ranking by sie przydał ,tak jak ocenia sie sprzedawców

oznacz moderatorów