anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Szukaj wielu" w aplikacji Allegro

Kategorie
kupujący
kupujący 848
inne
inne 167
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
14
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
86
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
193
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
953
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
488

"Szukaj wielu" w aplikacji Allegro

Kvittra
#7 Wielbiciel#

Na wersji przegladarkowej na komputerze oraz mobilnej, jest możliwość wyszukania wielu przedmiotow na raz. Jest to świetna sprawa i wielkie udogodnienie. Natomiast w wersji aplikacji, nie ma tej opcji. Jest to bardzo irytujące, bo korzystanie z aplikacji jest mega przyjemne, a trzeba wtedy z niej wychodzić i logować się specjalnie w przeglądarce. Opcja „wyszukaj wiele” jest według mnie bardzo przydatna i super gdyby pojawiła się również w aplikacji 🙂 

pozdrawiam! 

23 Komentarze
majsalsa_ona
#1 Nowicjusz#

W aplikacji mobilnej bardzo brakuje dostępnej na stronie www wyszukiwarki kilku rzeczy jednocześnie od tego samego sprzedawcy

Markovy1994
#7 Wielbiciel#

Super ! Też szukam tej możliwości, a korzystanie z aplikacji na telefonie jest wygodniejsze niż PC.

Markovy1994
#7 Wielbiciel#

Podbijam ! Super pomysł, brakuje mi tej opcji w aplikacji. 

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@Kvittra serdecznie dziękuję za tę propozycję! Na chwilę obecną nie mogę podać dokładnego terminu, kiedy ta funkcjonalność pojawi się w naszych aplikacjach. Wiemy  jednak o tym, że jest potrzebna i pracujemy nad jej wprowadzeniem. Na pewno poinformujemy Was o tym jak tylko będzie już dostępna. 

 

 

32343234
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, powinno być też w aplikacji, bo trzeba wchodzić w przeglądarkę i osobno wpisywać w pasek "allegro.pl" i dopiero wtedy w wersji mobilnej to widać. Aplikacja w ogóle jest okrojona, nie widać opcji kontaktu z allegro tekst typu "potrzebujesz więcej pomocy? Skontaktuj się z nami". Ile się nameczylam żeby to znaleźć idąc krokami z pomocy, problem w tym że aplikacja nie koreluje z poradami z pomocy, bo w apce tych funkcji w ogóle nie widzę

rozynka_alle
#9 Pomysłodawca#

W tej chwili aplikacja Allegro nie posiada możliwości wyszukiwania produktów za pomocą opcji Szukaj wielu. Proszę o wprowadzenie zmiany. 

rozynka_alle
#9 Pomysłodawca#

Proszę o dodanie opcji 'szukaj wielu' na aplikacji 

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@rozynka_alle planujemy dodanie tej funkcji do naszych aplikacji, więc gdy tylko będziemy gotowi na pewno będziemy o tym informować. 

mapaskandynawii
#1 Nowicjusz#

Czyli teraz musiałabym odinstalować aplikacje i wchodzić w przeglądarkę żeby opcja szukaj wielu funkcjonowała na telefonie ?

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Dlaczego parametr, która działa z powodzeniem na komputerach stacjonarnych, nie może być udostępniony przez aplikację Allegro na urządzeniach mobilnych?

Stąd też moja sugestia i zarazem prośba o umożliwienie wyszukiwania co najmniej dwóch przedmiotów u jednego sprzedawcy w aplikacji Allegro, korzystając z urządzeń mobilnych - smartfonów, tabletów, netbooków.

Jest to dla mnie o tyle wygodne, że szukam, czego potrzebuję i płacę bezpośrednio Blickiem logując się do aplikacji banku pinem lub odciskiem palca.

 

oznacz moderatorów