anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smartfony według wagi, sugestie przy wystawianiu wydawnictwa

Kategorie
kupujący
kupujący 1077
inne
inne 220
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
415
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
67
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
202
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
108
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
1017
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
513

Smartfony według wagi, sugestie przy wystawianiu wydawnictwa

Client:58025408
#12 Orędownik#

1. Ważną rzeczą w smartfonie jest waga, ja tak wybieram smartfony im mniejsza tym lepiej, proszę o dodanie filtrowania po tej właściwości

2. wystawianie ciuchów i książek jest udręką bo trzeba listę marek i wydawnictw przeszukiwać a zamiast tego lepiej by było pole do wpisywania z sugestami, jak to jest w wielu formularzach google i facebook

3. wystawianie numerów gazet i czasopism i powiązanie ich z produktem jest bez sensu bo one sa przywiązywane do jednego konkretnego numeru tego

czasopisma..

1 Komentarz
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Client:58025408 Cześć, dzięki za sugestie. Jak najbardziej rozumiem chęć znalezienia lekkiego telefonu, jednak dodanie takiego filtra może okazać się zbyt szczegółowym parametrem dla większości Kupujących. Na szczęście takie informacje łatwo odnajdziesz w specyfikacji urządzenia po wyszukaniu interesującego Cię modelu.

Jeśli chodzi o wystawienie odzieży i książek, nie musisz przeszukiwać wszystkich marek. Jeśli wysuniesz listę i wprowadzisz nazwę, poszukiwana przez Ciebie marka wyświetli się w spisie.

Czasopisma i gazety mają jeden numer ISSN - niezależnie od ich daty wydania, jest to jeden produkt. Podczas wystawiania oferty i tworzenia produktu zamieszczaj wyłącznie tytuł czasopisma lub gazety - bez daty czy numeru. Wtedy produkt będzie powiązany wyłącznie z czasopismem, nie zaś z jego konkretnym numerem.

oznacz moderatorów