anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spłata Allegro Pay

Kategorie
kupujący
kupujący 670
inne
inne 146
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
7
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
76
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
203
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
85
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
687
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
387

Spłata Allegro Pay

mardul_alle
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, 

aktualnie przy zakupach ratalnych w Allegro Pay, mam możliwość jedynie spłaty konkretnej raty lub całości zobowiązania. Jeśli chce spłacić jakąś część, np. połowę całej kwoty do spłaty, muszę robić to poprzez przelew tradycyjny ze swojego konta. Uważam, że byłyby to dobre rozwiązanie, gdybym mogła również spłacać określoną część z całości umowy przez panel. Zapobiegłoby to dodatkowo pomyłkom w przelewach. 

4 Komentarze
LEW433
#21 Demiurg#

A nie można jak się zsumuje kilka rat?

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

Cześć! Bardzo dziękuję za ten pomysł. Skonsultowałam to z zespołem zajmującym się Allegro Pay i w najbliższym czasie rozwijane będą inne funkcje AP. Ta sugestia jest bardzo ciekawa, ale trudna do zrealizowania technicznie - system musiałby wyliczać, ile odsetek zrabatować zgodnie z umową, odświeżyć harmonogram etc

Fatalny91
#1 Nowicjusz#

Dobrze by było jakby istniała możliwość zapłaty za kilka rat allegro pay jednocześnie poprzez allegro, a nie zwykłym przelewem. Na przykład rozkładam sobie zakup na 10 rat i czasami wychodzi tak, że mam środki w danym momencie na zapłacenie kilku rat na raz. Niestety jest tylko możliwość spłaty jednej raty lub całości jaka pozostała. Fajnie jakby była opcja zaznaczenia kilku rat i zapłaty za nie. 

Hytry1988
#7 Wielbiciel#

Witam czy można by dodać do allegro pay opcjonalną płatność jeśli chciało by się zapłacić więcej za ratę bo teraz można albo zapłacić daną ratę albo odrazu spłacić całość ewentualnie wpisać dane do przelewu ręcznie w banku ale to jest trochę mozolne.

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów