anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

trzy osobne kolumny dla wizyty sprzedano obserwują

Kategorie
kupujący
kupujący 917
inne
inne 179
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
116
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

trzy osobne kolumny dla wizyty sprzedano obserwują

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

Witaj Allegro. W nowej zakładce "Mój asortyment" przenieśliście trzy kolumny ze statystykami do trzech linijek. Mając setki aukcji w tej chwili bardzo trudno analizuje się popularność danego przedmiotu. Można dostać od tego oczopląsu. W poprzedniej zakładce 'Moje oferty" trzy statystyki dla wizyt, sprzedanych i obserwowanych były w trzech osobnych kolumnach i bardzo łatwo było przeanalizować wyniki. Teraz wolną przestrzeń którą uzyskaliście dzięki takiej szaradzie zajmuje długa na klika centymetrów linijka z info o połączeniu z produktem. Ta innowacja jest totalnym niewypałem. Dziwna ta zmiana, ponieważ sami prowadzicie Sklep i przecież wam też musi to przeszkadzać. Napiszcie nam dlaczego nowa zakładka Mój asortyment zmieniła się na gorsze. A przede wszystkim uprzejmie proszę o powrót statystyk do trzech kolumn, tak aby praca na tej zakładce była ergonomiczna. Za obecny wygląd stawiam Wam jedną gwiazdkę w tak ulubionej punktacji 🙂

3 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@BrickWorkshop dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią, niemniej jednak na ten moment nie planujemy powrotu prezentowania tych liczb w tych kolumnach. 19 kwietnia wdrożyliśmy nową wersję i od tego dnia widok stron  przenieślimy do góry. Na razie nie planujemy więcej zmian w tej kwestii. 

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ a może chociaż ankietę wypuśćcie na ten temat, bo jak na razie to chyba nikomu nie podoba się taki widok.

 

Jest to strasznie nieczytelne. Aby sprawdzić sprzedane przy analizowaniu listy ofert, za każdym razem trzeba się skupiać na polu, które umieszczone jest pomiędzy dwoma innymi. Powtarzam, to jest nieczytelne jeżeli ktoś rutynowo musi sprawdzać różne listy.

 

Gdyby była na to osobna kolumna, z łatwością można by było odczytać wszystkie sprzedane, bo byłyby w jednym miejscu podczas przewijania, jak to było w starym widoku. Przekaż proszę do projektantów UI, że pionowe umieszczenie trzech różnych, ważnych informacji małą czcionką to błąd projektowy - to ma sens tylko w przypadku mało istotnych informacji lub opcji wyboru.

 

Zakładam, że według projektantów umieszczenie w tabeli trzech osobnych kolumn zajmowałoby dużo miejsca w nowym widoku, bo wpisywali pełne nazwy (sprzedane/obserwowane/wizyty). Wcale nie trzeba do tego pełnej nazwy kolumny, wystarczy zastąpić je odpowiednimi ikonami, które już w razie wątpliwości mogą wytłumaczyć użytkownikowi po najechaniu co oznaczają, po pierwszym sprawdzeniu się przyzwyczai. 

 

Wiem, że ktoś poświęcił na to czas, ale z pełnym szacunkiem, nie jest to dobra zmiana, jest to pogorszenie widoku i powinno to być natychmiast zmienione. Przemyślcie to.

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

@DarkStoorMpodziwiam Twoją wytrwałość, mi już ręce opadają. Ale szacun za cały opis. I tak propozycja poszła do kosza, bo Allegro nie zależy na stworzeniu przejrzystego narzędzia pracy dla Sprzedawców. Wprowadzają "nowy widok strony", ogłaszają to z kilku miesięcznym wyprzedzeniem bo przecież jest to "wydarzenie roku". Psują co dobre, i nie mają w związku z tym refleksji nawet jak się o tym pisze. A nasze prośby i opisywanie problemów to chyba stracony czas. Ważne że ktoś po wymyśleniu takich bubli dostaje kasę za "ciężką pracę". Cześć zmian to sztuka dla samej sztuki. Allegro, zatrudnijcie mnie proszę, tez mogę pozmieniać wiele na gorsze, a nawet pozmieniam kolory czcionek! Gdzie mam złożyć aplikację? @_HolaOla_ odrzucając tą propozycję właśnie udowodniliście absurd z jakim przyszło nam walczyć.

oznacz moderatorów