anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop nagły w czasie Covida

Kategorie
Kupujący
Kupujący 116
Inne
Inne 33
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
204
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
8
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
8
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
18
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
32
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
28

Urlop nagły w czasie Covida

#8 Zapaleniec#

Witam.
Uważam,że w obecym czasie Covida jest potrzeba umożliwienia przez Zespół Allegro zatwierdzenia Urlopu Natychmiastowego (z dnia na dzień).
W przypadku zarażenia i izolacji nie chcilibyśmy prowadzić sprzedaży wysyłkowej.Co sądzicie na ten temat.Wszystkie opinie zamieszczone tutaj Allegro weźmie pod uwagę w czasie wprowadzania zmian i mamy nadzieję,że odbędzie sie to jak najszybciej.
Pozdrawiam.

5 Komentarze
#18 Luminarz#

Jeśli nawet setka z nas będzie za, to i tak Allegro ma inne zdanie. 

#17 Koryfeusz#

Moje poparcie masz ,każdy z nas może potrzebować takiego urlopu zwłaszcza jak sam prowadzi firmę.

#8 Zapaleniec#

Do Vryko myślę ,że trzeba próbować. Szczególnie teraz w czasie epidemii dobrze by było żeby Allegro umożliwiło taką opcję, wtedy mniej byłoby zakażeń, a o to nam wszystkim chodzi.Mam nadzieje,że wiekszość z nas poprze ten wniosek, wtedy Allegro tym sie zajmie.Takiej informacji udzielił doradca Allegro.

#12 Orędownik#

Tak powinno być z każdym urlopem. Mamy do tego prawo. W czasie urlopu powinno być zawieszone ocenianie czasów odpowiedzi, a terminy wysyłek powinny być automatycznie wydłużane o czas wyliczany od danego dna, do dnia zakończenia urlopu.

#8 Zapaleniec#

Ta..od wczoraj 3 komentarze, no i Jak Allegro ma się zająć tą sprawą.Widać,że albo sprzedającym nie zależy, albo uważają,że nie ma sensu coś działąc w tym kierunku.Cóż,próba jest, ale jeżeli w takim tempie będziemy działać to tak jakby wogóle nie działać.Pozdrawiam i dziękuję za poparcie bo oprócz obecnej sytuacji mogą przydarzyć się inne, nagłe (oby nie za szybko), ale każdy wie ,że to samo życie i taki urlop rozwiązałby wiele pojawiających się problemów związanych ze sprzedażą tutaj na Allegro z których wszyscy zdajemy sobie sprawę.