anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wersja językowa strony w Litewskim jak i Rosyjskim języku

Kategorie
kupujący
kupujący 560
inne
inne 116
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
11
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
63
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
159
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
71
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
519
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
300

Wersja językowa strony w Litewskim jak i Rosyjskim języku

ramune
#7 Wielbiciel#

Witam,

Chciałbym poruszyć pomysł, który, moim zdaniem, dawno powinien być już zrealizowany i dostępny na allegro.pl.

Czyli dodanie wyboru strony wersji w języku Litewskim oraz/jak i Rosyjskim. Ponieważ zamieszkuje tereny położone blisko granicy PL-LT i wiem iż masa ludzi z Litwy zamawiają/kupują na/przez allegro.pl. Jako pracodawca sam wiele razy dla swoich klientów polecałem czy też kupowałem dla nich różnego rodzaju sprzęty itp.itd. poprzez allegro.

Po za tym, od kilku lat istnieją strony za pośrednictwem, których klienci z Litwy mogą oraz zamawiają towar z allegro na podany adres w okolicy, do magazynu/punktu odbioru, z którego wszystkie zamówienia są transportowane, dostarczane dalej na Litwę prosto do klientów. A takich klientów są tysiące. A mogłoby być ich prawdopodobnie jeszcze kolejne dziesiątki tysięcy. Ponieważ nie każdy zna Polski czy nawet Angielski. Allegro jest dostępny w obu tych językach. Ale z mojej wiedzy nie każdy na Litwie zna czy posługuje się Angielskim. Także dodając np.: Litewski język, jak również i Rosyjski (starsze pokolenie zna Rosyjski, Angielski już nie koniecznie) napewno zwiększylibyście swój zasięg i wpływy z tym związane (jako platforma lecz jako i grono sprzedawców na platformie). Zmiana, która nie jest zbyt skomplikowana ani kosztowna a zwrot i korzyści dla obu stron raczej gwarantowany, ponieważ siła nabywcza na Litwie ma duży potencjał i tym bardziej wpływy i oferty kupna przez internet znacznie zwiększyły się przez te ostanie dwa lata, spowodowane przez 'Plandemię'. 

Pomyślnego dnia życzę,

Vito

 

1 Komentarz
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@ramune Cześć, dziękuję za ten pomysł. Obecnie udostępniamy angielską wersję językową. Niewykluczone, że w przyszłości serwis zostanie przetłumaczony na inne języki, ale na ten moment nie możemy określić konkretnej daty, kiedy do nastąpi.

oznacz moderatorów