anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie rocznika części samochodowych

Kategorie
kupujący
kupujący 896
inne
inne 177
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
76
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Wyszukiwanie rocznika części samochodowych

carparts_krakow
#7 Wielbiciel#

Aktualnie jeśli w tytule oferty mamy np. "LICZNIK 2002R.-2020R."  to wpisując w szukaj LICZNIK 02R nie pojawi nam się aukcja z tytułem "LICZNIK 2002R.-2020R." Lepiej jeśli przedmiot mógłby zostać wyszukany nawet jeśli użytkownik wpisze 02R, 02, 2002, 2002R, 2002R.

3 Komentarze
carparts_krakow
#7 Wielbiciel#

Jeśli w aukcjii mamy opisane przykładowo "LUSTERKO SCENIC III" a ktoś w wyszukiwarke wpisze "LUSTERKO SCENIC 3" fajnie by było gdyby odnajdywało również aukcje które posiadają opisany model tylko w cyfrach rzymskich

donjanko
#8 Zapaleniec#

Zastąpienie cyfr rzymskich - OK, ale co do pierwszego postu i przykładu z licznikiem - raczej to nie jest dobry pomysł. Już teraz jest masa wyników, które nie powinny być brane pod uwagę. Jakby jeszcze miało wyszukiwać aż takie warianty jak podałeś - to tym sposobem powstałby bałagan jak na łoleiks. Wpiszesz jedną frazę a wyskoczy 300 wyników z totalnie nie związanymi rzeczami. Natomiast po małej modyfikacji tego pomysłu - byłoby idealnie - chodzi o magiczną gwiazdkę, która zastępuje na końcu dowolny ciąg znaków. Warto byłoby dodać opcję aby gwiazdka zastępowała też dowolny ciąg znaków na początku, nie tylko na końcu. Wtedy ten "licznik" można by wyszukać przez *02R.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@carparts_krakow bardzo Ci dziękuję za obie propozycje. Jeśli chodzi o rozróżnienie cyfr rzymskich i arabskich to nasz zespół pracuje już na tym tematem i sprawdzamy co możemy zrobić w tej kwestii. Natomiast jeśli chodzi o zapisy 2002 , 2002R i 2002R. to już u nas działa. Jednak jeśli mówimy o 02 i 02R to są już mocno zawężone określenia i nie możemy założyć, że to zawsze roczniki, bo dla niektórych może wyglądać np. jako kod jakiegoś zderzaka, a nie rocznik samochodu. 

oznacz moderatorów