anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie wielu przedmiotów - ilość sztuk

Kategorie
kupujący
kupujący 941
inne
inne 183
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
160
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Wyszukiwanie wielu przedmiotów - ilość sztuk

Tchlix123
#8 Zapaleniec#

Przy wyszukiwaniu wielu produktów przydałoby się pole do wpisania iloma sztukami danego produktu jesteśmy zainteresowani. Pomogłoby to odfiltrować sprzedawców, którzy nie mają danej ilości oraz pozwoli na lepsze sortowanie po całkowitej cenie.

4 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@Tchlix123 nie jest do łatwe do wdrożenia, ale bardzo dziękuję za Twoją propozycję! Zweryfikujemy jakie mamy możliwości w tej kwestii i wrócę tutaj z odpowiedzią, gdy dostanę więcej szczegółów. 

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Tchlix123 dostałam już decyzję, że niestety nie będziemy mogli wprowadzić Twojej propozycji w najbliższym czasie. Dodanie takiej opcji wiąże się z przebudową naszego systemu niemal od podstaw, a korzyści, które mogłaby przynieść są zbyt małe i byłyby używane prawdopodobnie przez niewielką liczbę kupujących. Niemniej jednak bardzo dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoim pomysłem. 

Arkadia_OK
#11 Animator#
@_HolaOla_ - kolejny dobry pomysł odrzucany przez Allegro. Wam naprawdę brakuje poczucia tego co chcą użytkownicy i jak używają Wasz system... 
Dodatkowe przeszukanie ofert w celu wybrania tylko tych, w których jest więcej niż 1, 2, 3... egzemplarze  sprzedawanego przedmiotu oczywiście ułatwi zakup osobom szukającym kilku sztuk (np. aby były w jednej przesyłce obniżając koszty), zwiększy Wam dzięki temu prowizje, ale także umożliwi skoncentrowanie się kupujących tylko na sprzedawcach, którzy zajmują się sprzedażą danych towarów "zawodowo", a nie akurat przypadkowo sprzedają jedną sztukę... 
mossie
#1 Nowicjusz#

@_HolaOla_ 

Trafiłem tu z google po wklepaniu frazy "allegro wyszukiwanie wielu sztuk"

Akurat mam sytuację w której poszukuję kilkunastu kart graficznych do modernizacji pracowni komputerowej w szkole. Najchętniej od jakiegoś górnika, co sprzedaje kilkanaście takich samych modeli. No i ku mojemu zdumieniu wśród wszystkich filtrów Allegro nie ma czegoś w stylu "więcej niż jedna sztuka". Idę więc strona za stroną w poszukiwaniu interesujących mnie ofert, a po przetworzeniu kilkunastu stron mam dość i zacząłem przeglądać konkurencyjne portale w poszukiwaniu lepiej zorganizowanego wyniku wyszukiwania.

Poważnie nie czujecie potrzeby zagospodarowania tej niszy?

oznacz moderatorów