anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Automat ORLEN Paczka

margarytkaart
#7 Wielbiciel#

Przesyłki, które miały być odebrane w dniu dzisiejszym między 12.00 a 14.00 AD0021NQ76, AD0022BF31 cały czas czekają na odbiór. Po co Państwo proponujecie taką formę dostawy, skoro to nie działa. Nie wiem, co robić, czy czekać w nieskończoność? Gdzie mogę sprawdzić, czy kurier w ogóle przyjedzie po przesyłki? Jeśli coś nie działa, nie powinno się obligatoryjnie przymuszać SPRZEDAWCÓW do oferowania takiej usługi, klientom zależało na szybkiej dostawie, kto poniesie konsekwencje za nieterminowe dostarczenie zamówień.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @margarytkaart. Przepraszam za utrudnienia. Skonsultuję to z oddziałem i niedługo wrócę do Ciebie z dalszymi informacjami.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

margarytkaart
#7 Wielbiciel#

proszę o informację, co oznacza w niedługim czasie? Czy mogę te przesyłki nadać w punkcie partnerskim, żeby jeszcze dzisiaj je wysłać? 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@margarytkaart, wysłałam już zapytanie do oddziału. Niestety nie jestem w stanie określić kiedy dokładnie otrzymam odpowiedź. Gdy tylko ją dostanę, dam Ci znać.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

margarytkaart
#7 Wielbiciel#

witam, czy w związku z powyższym, mogę je nadać w oddziale partnerskim, żeby nie czekać do poniedziałku, liczę się niestety z tym, że klienci zrezygnują, bo zależało im na czasie, aby dotarły do soboty

 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@margarytkaart, jeśli masz taką możliwość, to oczywiście możesz nadać przesyłki w punkcie. Sprawdź jednak jakie są godziny graniczne odbioru przesyłek w Twojej miejscowości. Pozostawienie przesyłki w punkcie/automacie nie jest jednoznaczne z jej wysłaniem - liczy się moment zeskanowania przesyłki przez kuriera.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

margarytkaart
#7 Wielbiciel#

nie mam doświadczenia w tym temacie, to co proponujesz?

Czy mimo wszystko nadać w punkcie, zamiast znowu czekać w poniedziałek na niewiadomą?

 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@margarytkaart, nie mogę niestety podjąć tej decyzji za Ciebie. Nie otrzymałam nadal wyjaśnień od oddziału, więc nie mogę zagwarantować, że kurier dzisiaj się u Ciebie zjawi. Jeśli masz taką możliwość - możesz nadać paczki w punkcie/automacie. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

margarytkaart
#7 Wielbiciel#

dzień dobry, kurier 11.10.2024 późnym popołudniem się ze mną skontaktował.... i odebrał z punktu, do którego zawiozłam przesyłki, jest to forma dostawy wymagająca dopracowania, ale się udało... pozdrawiam, margarytkaArt

oznacz moderatorów