anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro delivery, zmiana formy dostawy a odpowiedzialność allegro

Client:42628892
#7 Wielbiciel#

Dziś spotkała mnie przykra sytuacja. Zamówiłem produkt z opcją dostawy do punktu Orlen paczka przez allegro delivery. Zgodnie z różnymi sloganami to Allegro odpowiada w tym wypadku za proces dostawy. Ze zdumieniem zobaczyłem, że towar będzie wysyłany dpd na adres domowy (zupełnie inny). Napisałem zgłoszenie, a pracownik allegro stwierdził, że allegro za to nie odpowiada i rozpoczął dyskusję bez mojej wiedzy. Sprawę już wyjaśniłem ze sprzedawcą - wszystko ok.

 

Mam jednak kilka pytań do osób z Allegro:

1) dlaczego Allegro pozwala zmienić formę dostawy na inny adres i w innej formie co jest niezgodne z regulaminem Allegro Delivery?

2) gdzie mogę zgłosić reklamację do Allegro i nie byłaby przerzucana na sprzedawcę?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Client:42628892
#7 Wielbiciel#

Podany formularz nie przyjmuje podanego numeru przesyłki, info jest że nie jest prawidłowy.

 

To ewidentne utrudnianie życia konsumentom. Bo by reklamować to przeszkody, ale jak pilnować zamówienie to Allegro nie ma nic do siebie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42628892 napisz do nas w tej sprawie za pomocą formularza

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:42628892
#7 Wielbiciel#

Widzę edytowanie wpisów. Powód jest określony - zamówiona usługa nie jest wykonana. Powinni Państwo dokonać zmian w poprzednim formularzu bo to tylko utrudnianie działań.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@Client:42628892 spokojnie, Twoja reklamacja zostanie odrzucona ponieważ nie jesteś stroną umowy 😉 

oznacz moderatorów

Client:42628892
#7 Wielbiciel#

Czy na pewno?

 

Client42628892_0-1724960765647.png

To samo jest w regulaminie, jak i samym regulanie ogólnym allegro. 

 

 

oznacz moderatorów