anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dhl

Titunia123
#7 Wielbiciel

Problem z DHL!! 3 czerwca dhl niby dostarczył mi przesyłkę - widnieje informacja, że paczka odebrana. Ale ja paczki, ani kuriera nie widziałam na oczy!!! Dostalam z allegro taki nr przesylki z dhl AD02IM6838, ale jest chyba błędny, bo na ich stronie, w ogóle nie ma takiej paczki! Przesyłka opłacona z góry!!! Nie mam, żadnego potwierdzenia na mailu, aby w ogóle dhl wysłał mi paczkę! A na stronie Allegro info, że paczka dostarczona! Nawet nie mam co podać na infolinii dhl! Co robić Allegro???????!!!! Jak tak można oszukiwać ludzi?!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

matt_rose
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć @Titunia123, zgłosiłem interwencję w sprawie Twojej przesyłki. Wrócę do tego wątku, gdy tylko otrzymam odpowiedź od odpowiedniego działu.

   Mateusz
   Moderator Allegro Gadane
oznacz moderatorów

matt_rose
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Titunia123 Nasz konsultant skontaktował się z Tobą w zgłoszeniu mailowym o numerze 61907636.

   Mateusz
   Moderator Allegro Gadane
oznacz moderatorów