Problem z DHL!! 3 czerwca dhl niby dostarczył mi przesyłkę - widnieje informacja, że paczka odebrana. Ale ja paczki, ani kuriera nie widziałam na oczy!!! Dostalam z allegro taki nr przesylki z dhl AD02IM6838, ale jest chyba błędny, bo na ich stronie, w ogóle nie ma takiej paczki! Przesyłka opłacona z góry!!! Nie mam, żadnego potwierdzenia na mailu, aby w ogóle dhl wysłał mi paczkę! A na stronie Allegro info, że paczka dostarczona! Nawet nie mam co podać na infolinii dhl! Co robić Allegro???????!!!! Jak tak można oszukiwać ludzi?!
Cześć @Titunia123, zgłosiłem interwencję w sprawie Twojej przesyłki. Wrócę do tego wątku, gdy tylko otrzymam odpowiedź od odpowiedniego działu.
@Titunia123 Nasz konsultant skontaktował się z Tobą w zgłoszeniu mailowym o numerze 61907636.