anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozwiązać problem 30 znaków na etykiecie DPD?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Areccystore
#7 Wielbiciel#

Próbuje nadać przesyłkę prze allegro Delivery ale formularz nie chce mnie przepuścić prze 1 etap "zamawianie przesyłki" komunikat jaki otrzymuje to "Długość podanego tekstu przekracza 30 znaków" ale o jaki tekst chodzi ?

próbowałam zmniejszyć adres odbioru przesyłki do minimum jednak dalej wyskakuje mi błąd. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Musi to być to ale spacja także się liczy, postaraj się skrócić adres odbiorcy (np. skrócić nazwę sklepu).

oznacz moderatorów
Areccystore
#7 Wielbiciel#

Właśnie skruciłam do minimum nazwę sklepu. spacji w adresie usunąć nie mogę gdyż system wtedy odrzuca mi adres bo twierdzi, że nie ma numeru budynku. nie mam już z czego odjąć znaków. 

oznacz moderatorów
Areccystore
#7 Wielbiciel#

Trzeba zmienić dane po stronie klienta. w moim przypadku klient podał imię, nazwisko i nazwę firmy co przekroczyło 30 znaków. po edycji adresu ( nazwa, imię nazwisko) wszystko przechodzi. w przypadku dostarczania paczek do paczkomatów adres odbiorcy nie jest taki ważny. 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Areccystore 

A ja nie jestem pewien czy Twoje dane nadawcze nie są na zbyt skomplikowane.  Wysyłałaś wcześniej DPD?

al. Pracy 27b/25

oznacz moderatorów
Areccystore
#7 Wielbiciel#

Tak, wysyłałam wcześniej z DPD ale zazwyczaj nie wysyłam od siebie tylko z hurtowni dropshippingowych więc adresy nadawcze są różne. w tym konkretnym przypadku chodziło o adres klienta. 

oznacz moderatorów