anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygląda nadawanie numerów przesyłki Alllegro CZ inpost?

pani-srubka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Zastanawiam się czy w agencji celnej do której trafiły paczki, tam zmieniane są numery przesyłek na przewożnika czeskiego? 

Po nadaniu paczki np. przez Allegro International Automaty Paczkowe Czechy, do momentu trafienia do WER Zabrze były informacje, co dzieje się z paczką. Potem paczka niby tam utknęła. Ale na allegro w statusie zamówień, paczka została dostarczona. Jeśli tak jest, że tam nadawany jest nowy numer? Można gdzieś go uzyskać? 

Bo np. teraz mam sytuacje, że wg śledzenia paczki zewenętrznego, paczka utknęła w agencji celnej. Wg allegro jest już w czechach, wydana do doręczenia ale od paru dni nic się z nią nie dzieje. Nie wiem, z jakim przewoźnikiem się skontaktowąc, żeby dowiedzieć się co z paczką. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@pani-srubka podaj mi proszę przykładowy numer zamówienia, żebym mogła zweryfikować sprawę. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pani-srubka
#7 Wielbiciel#

ef9bb7c0-6073-11ef-8af2-0b439d2356e1

398d5ce1-605f-11ef-b983-916ea29fea51

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pani-srubka Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pani-srubka
#7 Wielbiciel#

ef9bb7c0-6073-11ef-8af2-0b439d2356e1 

Szcególnie zależy mi na tym zamówieniu. Paczka utknęła na magazynie w Czechach... 

Z 200 4589 150 - numery przesyłki

PX1467220673

Do kogo zgłosić się w tej sprawie?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pani-srubka Dostałam informację, że jeżeli chodzi o Allegro International InPost/WeDo, to przesyłka jest procesowana na jednym numerze. Nowy numer przesyłki nie jest generowany w momencie przekazania do Czech.

Jeśli chodzi o przesyłkę do zamówienia: ef9bb7c0-6073-11ef-8af2-0b439d2356e1, jeszcze dopytuję. Dam znać, kiedy dostanę odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pani-srubka Przepraszam, że musiałaś czekać.

Dostałam informację, że przesyłka wyruszyła do odbiorcy.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów