Witam
5.05.2026 wygenerowałam etykietę (2102282455450)z podjazdem kuriera Orlen Paczka na dzień 06.05.2026 między 8 mą a 16 tą.
Kurier nie podjechał.
Na infolinii Pani zapewniała mnie,że podjedzie.
Dziś tj.7.05.2026 w dalszym ciągu nie ma kuriera mimo to , że znów interweniowałam na infolinię.
Bardzo źle mnie to stawia w świetle klientki, która powinna otrzymać paczkę.
Czy jest na to jakieś wytłumaczenie?
Co robić dalej?
Cześć, @NikSar-design! Przykro mi, że kurier nie odebrał od Ciebie przesyłek. Zgłoś proszę brak podjazdu, przez dedykowany formularz.
Niestety nie przepuszcza mnie formularz.
Pisze, że jest nie poprawny nr przesyłki, gdzie Pani na infolinii powiedziała,że jest wszystko dobrze i widzi po podanym nr, że paczka powinna być odebrana 6.05.2026
Udało mi się po podaniu nr zamówienia.
Dziękuję