anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki z dostawą JUTRO

chaneli
#8 Zapaleniec#

Zakup dziś 14.35 a kupujący wybrał przesyłkę DOSTAWA JUTRO to ja się pytam jak  ??? Skoro kurier z zielonych paczkomatów odbiera przesyłki do 13 ???

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pecela
#17 Koryfeusz#

Dostawa jutro wg regulaminu Allegro One, oznakowany do trzech dni roboczych. 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Mało być:

Dostawa jutro wg regulaminu Allegro One, oznacza dostawę do trzech dni roboczych.

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Dostawa jutro? A nie przewidywana dostawa jutro?

oznacz moderatorów

chaneli
#8 Zapaleniec#

jak się wyświetl na liście ofert na zielono  dostawa jutro to myślisz że kupujący czytają cokolwiek na stronie przedmiotu ... ?

 

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

@chaneli oczywiście, że nie. Można im w regulaminie napisać, że w ramach zakupu dierżawią Tobie połowę domu a oni będą zdziwieni jak na następny dzień wprowadzisz im się na kwadrat 😄

oznacz moderatorów

chaneli
#8 Zapaleniec#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

chaneli
#8 Zapaleniec#

Ja to wiem, ale wytłumacz kupującemu 🙂 Kupujący bardzo często mylą nawet słowa-  gwarantowana z przewidywaną i nikt z kupujących nie czyta informacji odnośnie deklaracji sprzedawcy w ciągu jakiego czasu nada przesyłkę. Allegro zachęca (ja czuje się wrecz zmuszana )  sprzedawców do natychmiastowych wysyłek najlepiej jakby przesyłka była nadana od razu po zakupie. Mamy coraz mniej praw a coraz wiecej obowiązków co powoduje frustracje i szukanie nowych miejsc do sprzedaży....

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

U mnie zaczęli odbierać o 20:00 i o 23:00

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

chaneli
#8 Zapaleniec#

albo czytają bez zrozumienia i mylą przewidywana z gwarantowana

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@chaneli sprawdź proszę jaką masz ustawioną godzinę graniczną dla zamówień  z dostawą jutro ("Ustawienia dostawy" > Ustawienia godzin składania zamówień dla wysyłki tego samego dnia > "Zmień godziny". 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów