anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znowu mi lecicie po punktach za opóźnienia z Allegro One

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

Wszystkie poniższe przesyłki zostały nadane w terminie, ale nie odebrane na czas, i punkty w dół:

A000X44EH2

A000XD5AI5

A000XDQJA6

ja naprawdę mam co robić, i szkoda mi czasu, żeby się ciągle upominać o swoje. Po raz kolejny proszę, żeby dla Allegro One liczył się czas nadania przesyłki, a nie kiedy kurier zechce ją łaskawie "podjąć", bo takich spraw codziennie są zgłaszane dziesiątki przez różnych sprzedawców.

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Zapomniałem wywołać nasze panie 🙂

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  podpinam się , skoro już wzięliście odpowiedzialność za Delivery wypadałoby zdjąć ze sprzedawców odpowiedzialność za pacę Waszych kurierów .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TomBanknoter poprosiłam o wykluczenie tych zamówień z Twojej jakości. Od jutra nie będą wliczane do statystyk.
Dziękuję za Twoją sugestię. Opóźnione zamówienia z winy przewoźników możemy wykluczać, ale nie będzie się to działo automatycznie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika a powinno , w myśl Waszej tezy .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@la_nika Dziękuję 😺

"Opóźnione zamówienia z winy przewoźników możemy wykluczać, ale nie będzie się to działo automatycznie" - a szkoda. Zresztą wystarczyłoby zaliczać jako wysłane w terminie po włożeniu do zielonej budki - o ile zostało nadane w przepisanym czasie. To by było najprostsze rozwiązanie - a właściwie powrót do tego, co kiedyś było

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika a nie prościej naprawić ten bubel? Pytanie retoryczne... tak wiem ktoś wziął pieniądze za pomysł, ktoś wziął pieniadze za wdrożenie, ktoś wziął pieniadze za bycie szefem 100-osobowego działu monitorowania i wykluczania przesyłek.. a że nie działa?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@pinsplash Akurat dział monitorowania i wykluczania przesyłek działa lepiej niż same usługi kurierskie 😎 Z kolei gdyby usługi kurierskie działały normalnie, ten dział nie byłby potrzebny 🤡

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter no ... nie wiem czy lepiej , zgłoszenie finalizuje się zwykle po ok. tygodniu 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria skąd taka informacja? Gdy my zgłaszamy prośbę o wykluczenie, odpowiedź z reguły otrzymujemy tego samego dnia, a zamówienia nie są wliczane do statystyk następnego dnia. Więc zazwyczaj trwa to jeden dzień, nie tydzień.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika czasem zgłaszam poza Gadane  ,zwykle po tygodniu transakcja zostaje wykluczona .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria To błąd, na Gadane jest najlepszy serwis 😺

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TomBanknoter no co Ci powiem... rację masz🤗

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter taaaa.... ,ale ostatnio Dziewczyny z byka na mnie patrzą 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria Narozrabiałeś?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pinsplash nie , cały czas balansuję na kresce super/super+

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria śmiało możesz zgłaszać u nas zamówienia do wykluczenia, szybko działamy 🌼

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dużo zgłoszeń ,duża kolejka a sami zawsze mówią że działają w "kolejności zgłoszeń" . Czas oczekiwania świadczy o jakości działania.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

Kolejne do golenia, wszystkie wczoraj rano nadane, leżą w zielonej 💩 do tej pory:

Allegro A000XVNZU9

Allegro A000XVNTJ5

Allegro A000XVN4K6

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@la_nika Kolejny dzień mija, a przesyłki nadal nie wyjęte z dziupli, statystyki spaskudzone. Można prosić o interwencję?

Allegro A000XVNZU9

Allegro A000XVNTJ5

Allegro A000XVN4K6

oznacz moderatorów