anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozdzielenie wysyłki One Kurier z One Box

Sajbazar_pl
#8 Zapaleniec#

Witam,

z automatu włączono nam usługę wysyłki kurierem one - mimo iż nie jesteśmy w zasięgu wysyłek. Mamy jedynie możliwość nadawania paczek do zielonych automatów czy punktów odbioru. Proszę o jak najszybsze rozdzielenie (i jednocześnie wykluczenie/wyłączenie wysyłki kurierem one) tych dwóch form wysyłki i pozostawienie jedynie wysyłek do automatów.

Jest weekend - zamówienia napływają a my nie jesteśmy w stanie ich wysłać zaznaczoną formą dostawy. Co teraz mamy zrobić? Kto poniesie koszty, kto odpowie za jakość sprzedaży, wysyłek, czasu wysyłek i na końcu opinii klientów...

Zgłaszamy tę sprawę już od czwartku (e-mailem, telefonicznie do opiekuna). Proszę w końcu coś z tym zrobić.

To błąd po Państwa stronie przy wdrożeniu nowego systemu Allegro Delivery. Włączono nam usługę z automatu - gdzie nasza miejscowość jest poza strefą wysyłek kurierem one! Sprzedający nie mogą ponosić za to odpowiedzialności.

Proszę o pilne załatwienie sprawy.

 

 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Techoserwis2024
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Niestety już cierpi na tym moja sprzedaż i jakoś obsługi ponieważ klienci powybierali taką opcję dostawy a teraz mam problem z wysyłką. Zmieniam na innego kuriera ale ponoszę koszt a i klient dostanie w inny sposób paczkę jak wybrał. Zgłaszałem to ale potrzebuję pilną pomoc!!

mój kod pocztowy 62-090

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Techoserwis2024 poprosiłam o weryfikację Twojego przypadku - nasz support się z Tobą skontaktuje.

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Techoserwis2024
#8 Zapaleniec#

Ponawiam prośbę o pomoc. Kolejny dzień uciekają mi zamówienia.

oznacz moderatorów

GAMAFPUH1
#9 Pomysłodawca#

u mnie już problem rozwiązany weszłam w cenniki i dostawy mogę odznaczyć opcje One kurier i wycofać z dostaw ale trwało to dość długo po kilku postach pisanych na różnych strona allegro gadane sprawdź u siebie czy możesz to zrobić

 

GAMAFPUH1_0-1721297835547.png

 

oznacz moderatorów

Techoserwis2024
#8 Zapaleniec#

Dzięki ale ja też mogę to wyłączyć i to zrobiłem od razu - tylko wtedy mi oferty są bez smart i ucieka mi prawie cała sprzedaż. Ja chcę mieć to włączone tylko problem jest brak możliwości odbioru przez kuriera - co w sumie jest dziwne bo wszyscy kurierzy tu dojeżdżają. A tak z drugiej strony obsługa pomocy dla sprzedawców od strony Allegro to porażka. pozdrawiam

oznacz moderatorów

GAMAFPUH1
#9 Pomysłodawca#

Nie wyłączaj allegro delivery tylko samego One kurier

oznacz moderatorów

Techoserwis2024
#8 Zapaleniec#

Dzięki . Rzeczywiście włączyłem sam Orlen i mam z powrotem Smart. Na razie jeden krok do przodu dzięki.

oznacz moderatorów